Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | 10 роковини підписання газових контрактів Тимошенко-Путіна: у Раді зареєстрували постанову з вимогою засудити «засудити дії уряду Тимошенко

10 роковини підписання газових контрактів Тимошенко-Путіна: у Раді зареєстрували постанову з вимогою засудити «засудити дії уряду Тимошенко

10 років газовим угодам Тимошенко-Путіна. В Парламенті зареєстрували постанову, в якій вимагають офіційно визнати збитки України від цих домовленостей на рівні двох трильйонів гривень. А саму Юлію Тимошенко — притягнути до відповідальності.

Автор проекту — нардеп Сергій Каплін хоче ініціювати аудит втрат України від цих контрактів. Відповідні звернення він вже направив до Генпрокуратури і НАБУ.

“19 січня виповнюється рівно 10 років як відбулося підписання кабальних газових угод між Тимошенко та Путіним! Таким чином уряд профінансував армію Росії.

Економіка втратила біля 2 трильйонів гривень, зруйновано цілі галузі, почався відтік трудового капіталу за кордон, Україна втратила енергетичний суверенітет.

Це результат роботи «опускальщиків» тарифів в 2 рази. Наша ж команда готова реально побороти газовий геноцид над простими людьми, реально розбудувати модель яка дозволить підвищити пенсії та зарплати, знизити ціну на газ до собівартості, тобто в 4 рази!” — заявив автор постанови.

«Ми будемо звертатися до національного антикорупційного бюро, до ГПУ, до національних і міжнародних судів. З тим, щоби вперше за всю історію України людина, яка від імені України підписала зобов’язуючий документ з іншою державою, і після цього фактично була знищена національна економіка, була притягнута до кримінальної відповідальності. Політики в Україні мають знати: за все треба відповідати. Так само, як треба відповідати, коли сідаєш п’яним за кермо, коли крадеш мобільний телефон, крадеш автомобіль, коли крадеш кусок хліба. Політики так само мають відповідати за те, що обікрали державу і знищили нашу енергетичну незалежність» — зазначив народний депутат України Сергій Каплін.

4 комментарии на “10 роковини підписання газових контрактів Тимошенко-Путіна: у Раді зареєстрували постанову з вимогою засудити «засудити дії уряду Тимошенко
 1. а где же был этот представитель фракции БПП и беспартийный раньше, можно было к пятилетию подать…уже б может и результат был))) или 10 лет впечатляет больше?

   • Интересный ответ безликого анонима. 5 лет БПП при власти, а защищать должен кто-то. Позиция известная. 30 лет назад, при коммунистах, защищать никого не надо было-коммуналка стоила 10-15 руб в месяц. Т.е. 3,5-5,5 процента от средней зарплаты… и никто не унижался перед барином за субсидией.

    • Анатоль, расскажи лучше сколько миллионов коммунисты расстреляли, безвинно посадили, репрессировали, выслали, умертвили голодом !?
     Теперешние проблемы возникли не 5-ть лет назад, они родом с тех, коммунистических, времен!
     П.С. Родители почти всех нынешних политиков БЫВШИЕ коммунисты! Получается, что эти все коммунисты воспитали проходимцев?

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar