Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Прохання про допомогу для жовтоводця Андрія Калініна

Прохання про допомогу для жовтоводця Андрія Калініна

В ніч з 23-го на 24-е вересня було жорстоко забито мешканця нашого міста Калініна Андрія, який вчився в «Стратегії», грав в КВН, приймав активну участь в громадському житті. Його непритомного знайшла охорона СхідГЗК на вулиці Заводській (в районі Нової Пошти) з численними травмами голови, шиї, грудної клітини.
З діагнозом кома 1-го ступеня, закритою черепно-мозковою травмою та обширною гематомою мозку Андрій був госпіталізований санавіацією до клініки Мечникова, де переніс складну операцію. На даний час він досі знаходиться у комі в реанімаційному відділенні і лікарі побоюються робити жодних прогнозів.


Прохання до всіх, хто можливо проїжджав з 23-30 до 00-30 в тому районі, щось бачив, або володіє інформацією, повідомити братові Андрія за тел. 066 86 76 400 (Андрей Сергеевич) або будь-яким іншим зручним способом.
Реанімаційні заходи потребують значної фінансової підтримки, тож якщо у Вас є така можливість, родина Андрія буде вдячна за будь-яку допомогу.
Картка мами Андрія:
5168 7555 2005 4152
Калініна Єкатерина.
тел.: +380665070144

2 комментарии на “Прохання про допомогу для жовтоводця Андрія Калініна
  1. Здесь звучит конкретная просьба о помощи, а не просьба порассуждать. Можете помочь материально — помогите.Нет возможности помочь материально — молитесь, чтобы паренёк скорее .выздоровел

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar