Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Таємниці, загадки та заплутані історії

Таємниці, загадки та заплутані історії

Продовжуємо рубрику для допитливих книголюбів. Історичні, шпигунські, психологічні, фантастичні — детективи є одним з найулюбленіших жанрів читачів будь-якого віку. Вашій увазі пропонується Топ-5 детективних романів, які користуються популярністю серед жовтоводців та які можна знайти у Центральній бібліотеці.

 

1. Артур Конан Дойл. Записки про Шерлока Холмса.

Понад століття тому ім’я «Шерлок Холмс» уперше з’явилося з-під пера автора — англійського письменника Артура Конан Дойля. Не одне покоління читачів зацікавлено стежать за дивовижними пригодами «самітника із Бейкер-стрит», спостережливого, кмітливого, здатного розплутати якнайхимернішу детективну загадку. Чим же так приваблює нас цей герой, створений фантазією письменника? Відповідь на це запитання дістане кожен, хто прочитає невмирущі детективні твори Артура Конан Дойля.

 

2. Діана Сеттерфілд. Тринадцята легенда.

Марґарет Лі працює в батьковій книжковій крамниці й із задоволенням читає старовинні та рідкісні книжки. Якось вона натрапляє на книжку відомої письменниці Віди Вінтер «Тринадцять легенд про чудесні перетворення і розпач», у якій насправді було лише дванадцять оповідей. Тоді ж вона дістає пропозицію від знаної вигадниці записати правдиву історію її життя. Допитливій та кмітливій Марґарет доведеться не лише розгадати загадку «тринадцятої легенди», але й зустрітися зі своєю сестрою-близнючкою… яка померла при народженні.

 

 

3. Ден Браун. Інферно.

В основі сюжету роману «Інферно» нові пригоди професора з Гарварду Роберта Ленґдона, вже відомого читачам за романами «Янголи й демони», «Код да Вінчі» та «Втрачений символ». Події в «Інферно» розгортаються стрімко: професор Ленґдон вступає у інтелектуальний двобій з геніальним вченим – генетиком,  що залишив йому послання, у розділі «Пекло» містичного роману «Божественна комедія» Данте. Новий ворог Ленґдона, займається проблемою перенаселення Землі і впевнений, що бачення пекла Данте незабаром може стати реальністю. Завдяки такому переплетінню Ден Браун описує мандрівку живої людини світом померлих, де головний герой спробує відповісти на питання, що цікавлять та турбують людство з прадавніх часів.

 

 

4. Стіг Ларссон. Чоловіки, що ненавидять жінок (Дівчина з татуюванням дракона).

Це детективний роман, перша книга з трилогії «Міленіум» шведського письменника Стіга Ларссона, двічі екранізований. Книга, яка зробила прорив у сучасній європейській прозі. Сорок років загадка зникнення юної родички не дає спокою старіючому промисловому магнату, і ось він робить останню в своєму житті спробу – доручає розшук журналістові Мікаелю Блумквісту. Той береться за безнадійну справу більше для того, щоб відволіктися від власних неприємностей, але незабаром розуміє: проблема навіть складніша, ніж здається на перший погляд. Як пов’язана давня подія на острові з кількома вбивствами жінок, що трапилися в різні роки в різних куточках Швеції? При чому тут цитати з Третьої Книги Мойсея? І хто, врешті-решт, робив замах на життя самого Мікаеля, коли він підійшов до розгадки занадто близько?

 

5. Ю Несбьо. Сніговик.

Книга «Сніговик» – це суміш колючого північного колориту та гостросюжетного трилера. Цей твір є сьомою частиною серед пригод норвезького інспектора Харі Холе. Автор залишається вірним своєму психологічному прийому – зануренню у внутрішній стан головних героїв для розкриття злочину. Старший інспектор поліції стикається з рядом жорстоких вбивств на своїй рідній землі. Протягом кількох років відбувається дивна і жахлива подія – у той день, коли випадає перший сніг, зникають заміжні жінки. Підозрюваний на прізвисько Сніговик майстерно вводить в оману досвідченого Харі, ніби граючи з ним. Ю Несбьо тримає інтригу до останнього моменту. У чому зв’язок між полюванням на заміжніх жінок і снігом, ви дізнаєтеся, якщо прочитаєте цю книгу до кінця.

За цими та багатьма іншими цікавими детективами вирушайте до Центральної бібліотеки. Вас чекають за адресою вул. Козацької Слави, 8,

пн-чт — 10.00 — 18.00; нд — 10.00 — 16.00; пт, сб — вихідні дні

Кожна остання середа місяця — санітарний день

,

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar