Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Аферисти вимагали гроші від імені голови облради

Аферисти вимагали гроші від імені голови облради

Про це голова обласної ради повідомив на своїй особистій сторінці в facebook і звернувся до всіх громадян з проханням бути пильними!
«Все це було б смішно, як би не було так сумно)) Аферисти вдаються до все більш зухвалих афер.
Вчора від мого імені шахраї просили в голів районних рад перевести на картку гроші. Нібито в мене якийсь форс мажор і я позичаю гроші. З початку керівникам районів телефонував вигаданий помічник, потім навіть «я». Коли мошенники зрозуміли, що мій голос по телефону впізнають люди, вони вдалися до переписки вайбером…
Хочу попередити всіх: по-перше, я особисто знайом і плідно спілкуюся з кожним головою райради, ОТГ, майже кожного міста. Всі вони знають особливості мого спілкування, всі вони знають моїх помічників, мій номер мобільного не змінюється багато років поспіль. По-друге, який би форс мажор в мене не трапився, я не буду позичати гроші в своїх колег та підлеглих! Тому будь-які афери з «позичанням» грошей не пройдуть!
До речі, вже зараз з’ясоване місце, встановлена адреса, звідки телефонували та вели переписку. Невдовзі, сподіваюся, шахраї будуть знайдені і покарані. До всіх пересічних громадян звертаюся, будьте уважні!» — написав Гліб Пригунов.
За інформацією прес-служби обласної ради

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar