Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Акція протесту працівників ДП «СхідГЗК» біля будівлі Мінекоенерго 16 жовтня завершилася нарадою представників Атомпрофспілки України, колективу ДП «СхідГЗК» з керівником департаменту міністерства.

Акція протесту працівників ДП «СхідГЗК» біля будівлі Мінекоенерго 16 жовтня завершилася нарадою представників Атомпрофспілки України, колективу ДП «СхідГЗК» з керівником департаменту міністерства.

Що у підсумку? Борис Філіппов, Голова Східної об’єднаної організації профспілки: — У міністерстві зажадали побачити програму життєдіяльності підприємства. Нині готується протокол зустрічі, де буде зафіксована дата 29 жовтня. На цей день призначено зустріч – нараду з міністром енергетики та захисту довкілля України Олексієм Оржелем за участю представників Атомпрофспілки, трудового колективу та керівництва ДП «СхідГЗК», представників ДП НАЕК «Енергоатом», тому що питання реорганізації без нього не вирішується. Надіємося, що нарада проходитиме під головуванням міністра, щоб знати, що чекає уранову галузь, на що сподіватися працівникам комбінату. Пропозиції до міністра єдині – державна підтримка підприємств шляхом реорганізації. Олег Коріков, директор департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу Мінекоенерго: — Ми провели нараду з профспілками атомників, делегували на нараду 6 осіб з числа профспілок. Домовилися про те, що проведемо зустріч з міністром до 29 жовтня. І увесь комплекс питань ми підготуємо. Питання щодо зупинення виробництва з видобутку та переробки уранової руди в рамках стратегії і програми розвитку атомно-промислового комплексу не розглядається.

За інформацією прес-служби Атомпрофспілки України

3 комментарии на “Акція протесту працівників ДП «СхідГЗК» біля будівлі Мінекоенерго 16 жовтня завершилася нарадою представників Атомпрофспілки України, колективу ДП «СхідГЗК» з керівником департаменту міністерства.
  1. А може б запросили Сережу ДРОБОТенко хай би розповів як зробити реорганізацію шоб загнулось ПромНІІ та наладом дихала уся галузь

  2. Козлы повезли стадо баранов ближе к убою! Нет чтобы притащить к ним, не выезжая из города, воровское начальство с их жалкими юридическими советниками, которые вместо того чтобы защищать работяг за заработанные последними деньги отмазывают ворье от суда! Что ждёте от спайки профсоюза и ворья? Надеетесь, что ворон ворону глаз выклюет?

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar