Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Анатолій Лелека: не обирайте котів в мішку!

Анатолій Лелека: не обирайте котів в мішку!

За сім років навчання в медичному інституті майбутнім лікарям постійно говорять про те, що вони зобов’язані вислухати хворого, зробити об’єктивну оцінку і надати допомогу. І все це стає невід’ємною частиною діяльності лікаря. Працюючи лікарем відділення реанімації, життя мене навчило дуже швидко визначатись, приймати рішення і брати на себе відповідальність за життя людини. Робота міського голови повинна бути побудована за подібною схемою.
Він зобов’язаний вміти вислухати громаду і окремого громадянина, бути об’єктивним в оцінці і приймати рішення на користь громади. І це повинно бути невід’ємною частиною діяльності міського голови.
Але для того, щоб швидко і професійно вирішувати питання, міський голова зобов’язаний мати здібності організатора. Я своєю громадською діяльністю довів, що я здатний об’єднати навколо себе активних і щирих людей, які здатні на рівні міста допомагати вирішувати проблеми. За останні роки всі мітинги, комісії, створення ініціативної групи, створення громадської ради робилось мною з однодумцями.
Нічого подібного раніше не було. І в наших діях не було агресії та протизаконних дій. Ми пропонували конструктив. Але ні попередній, ні сьогоднішній міський голова не здатні були ні слухати, ні почути проблеми громади, а для їх вирішення не було зроблено навіть спроби.
Міський голова зобов’язаний говорити правду. Я один із кандидатів на посаду міського голови, який говорив, говорить і буде говорити правду. Тому що все, що побудовано на брехні, не приведе до успіху і від цього страждає, як кожна людина, так і місто в цілому.
Міський голова повинен дивитись в майбутнє. Сьогодні всі критикують КП ВЖРЕО, яке допрацювалось «до ручки» і на цьому робить піар. А де раніше були ці спеціалісти, юристи-професіонали і експерти? Я десять років переконую владу в тому, що існуюча модель КП ВЖРЕО є неефективною, безперспективною, яка всі ці роки, не надаючи послуги, руйнує житловий фонд і є просто тягарем для громади. Сьогодні з екранів телевізорів чуємо про те, що потрібно створювати ОСББ. Я п’ять років тому з однодумцями створив два ОСББ і все, що залежало від нас було зроблено. Але влада зробила все: від погроз до відмови надавати документацію на будинки, щоб їх взяти на баланс і повноцінно працювати, оскільки всі ці будинки були б прикладом для інших будинків, де за однакові тарифи виконуються всі послуги.
Сьогодні ми чуємо, що після децентралізації необхідно, щоб громада брала під контроль владу, приймала участь у формуванні бюджету, контролювала раціональне використання коштів. Для цього я створив громадську раду, головним завданням якої є захист інтересів громади, моніторинг і оцінка влади.
Сьогодні центральна влада, прийнявши Закон України №417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», надає можливість і зобов’язує співвласників будинків побудувати такі відносини з управителем, якого обирають співвласники будинку, де не буде можливості втручатись владі для своєї вигоди. Співвласники будинків отримують можливість самостійно вирішувати, які їм потрібні послуги, відповідно які будуть тарифи, на рахунку їх будинку будуть накопичуватися кошти і без дозволу уповноважених або голів домових комітетів ніхто не має права ці кошти зняти, а оплата за послуги буде тільки по актам виконаних робіт після підпису представника будинку. Якщо все це реалізувати, то це — дійсно реформа і через рік-півтора жовтоводці забудуть про діряві покрівлі, але жовтоводці повинні проявити ініціативу і зрозуміти, що сьогодні можна сподіватись тільки на себе.
Громадська рада сьогодні виконує роботу виконавчої влади, проводить роз’яснювальну роботу: було проведено зустрічі більш ніж з 30 будинками. Крім того, члени громадської ради заснували управляючу компанію з самими демократичними відносинами з співвласниками будинків.
Є багато питань в місті, які можна вирішувати без додаткових коштів і за короткий проміжок часу, а саме:
1. Мешканці міста вимагають, щоб на всіх комунальних, державних підприємствах був мобільний зв’язок з двома операторами.
2. Дуже незручно мешканцям міста добиратись до газової служби: потрібен філіал в центрі міста.
3. Абсолютна прозорість міського бюджету. Відкриття на відкритому порталі доступу до звітності комунальних підприємств з максимальною деталізацією інформації про їх доходи, видатки, тендери та закупівлі.
4. В медицині сьогодні пацієнту за оперативне втручання приходиться платити тисячі гривен і сума ця в першу чергу залежить від жадності хірурга, начальника СМСЧ-9 і міського голови. Запитаєте: чому міського голови? Тому що в нього достатньо повноважень, щоб навести порядок, але невже є інтерес не наводити його. Тому, для економії наших коштів, стаціонар повинен бути компактним в приміщенні пологового будинку, де можливо провести ремонт і встановити автономне опалення. А витрати на старі приміщення будуть зекономлені. Ціни на послуги повинні бути затверджені міською радою і бути доступними на сайті міської ради.
5. Дозвіл на установку індивідуального опалення в м. Львів вирішується в режимі он-лайн, з українським законодавством, але без взяток, комісій, приниження, трати часу і здоров’я.
6. Реформа в житлово-комунальному господарстві при всій масовості — це 470 будинків, теж не потребує великих витрат, тому що управителі (управляючі компаній, ОСББ) всю роботу візьмуть на себе. Влада зобов’язана створити умови для здорової конкуренції і провести роз’яснювальну роботу. Рік, півтори і люди побачать результати реформ.
7. Відновлення потягу «Стріла» між м. Жовті Води та м. П’ятихатки. Для цього потрібно залучити депутатів всіх рівнів. Але це потрібно тому, що це дешевше та надійніше.
8. Відкриття будинку для людей похилого віку. Люди похилого віку не повинні чекати подачок від політичних партій під час виборів. Вони заслужили на повагу і допомогу. Потрібно зробити все, щоб вони не були тягарем для рідних. Врешті решт ніхто не знає, як йому прийдеться прожити останні роки свого життя, які настануть обов’язково. Потрібно об’єднати депутатів всіх рівнів, громаду, бізнес, діаспору і т.д.
9. Керівники на комунальні підприємства будуть призначатись на конкурсній основі за участю громади.
Міський голова – це в першу чергу особистість зі своїми заслугами і недоліками. Але, коли деякі кандидати на посаду міського голови використовують бренди політичних партій, до яких не мають абсолютно ніякого відношення, то це слуги партій і ми бачили діяльність міського голови Кузьменко А.В. від ПП «Партія регіонів». Коли ми бачили ролики з Ляліковим Л.М., який говорив що Тарасенко В.В. працював з такими людьми, що багато чому міг навчитися. Міг, але не навчився.
Сьогодні ситуація повторюється і якісь «дяді і тьоті» на відеороликах з м. Кіровограда та м. Маріуполя і т.д. радять Вам голосувати за Каніщева В.М., то чому вони такого хорошого не заберуть його собі?
Не обирайте котів в мішку, тому що Вам з цим вибором жити!
З повагою,
Голова ГО «Громадська рада м. Жовті Води»
Кандидат на посаду міського голови
м. Жовті Води А.Л. Лелека

, ,
10 комментарии на “Анатолій Лелека: не обирайте котів в мішку!
 1. Є багато питань в місті, які можна вирішувати без додаткових коштів і за короткий проміжок часу, а саме: 8. Відкриття будинку для людей похилого віку. Люди похилого віку не повинні чекати подачок від політичних партій під час виборів. Вони заслужили на повагу і допомогу. Потрібно зробити все, щоб вони не були тягарем для рідних. Врешті решт ніхто не знає, як йому прийдеться прожити останні роки свого життя, які настануть обов’язково. Потрібно об’єднати депутатів всіх рівнів, громаду, бізнес, діаспору і т.д. — это фантастика. как, впрочем, и все остальное…

  • Ой, так это Лукашевич о себе беспокоится, он чувствует, что его родственники его уже не выдерживают))…

   • н-да — А родственники Лукашевича с Вами обсуждают семейные вопросы? Так по ходу Вы их личный адвокат (родственников)? Не красиво предавать огласке вопросы клиентов. Ждите увольнения. :)

 2. Не обирайте котів в МІЛюшку!
  Є багато питань в місті, які можна вирішувати без додаткових коштів і за короткий проміжок часу, а саме — ті, котрі я тут от виклав, але ніхріна не зробив, щоб хоч якось їх вирішити… Голосуй за Лелеку!

 3. Анатолий! Сколько можно очернять соперников? Вы от этого в глазах социума белее не становитесь. Достаточно уже демагогии, мы можем вынести решение, исходя от вашей, не побоюсь этого слова, «РЕЗУЛЬТАТИВНОЙ» деятельности. Я вот сторонник того, что г-н. Канищев, в отличии от остальных кандидатов говорит конструктивно и думает концептуально, по сему склонен дать ему шанс. С него спрос будет отдельный, когда станут видны последствия его действий или бездействия. А вот с Вас, он (спрос) почему-то никак не наступит, и Вашей инициативной КО, которая за все время своей активности не добилась НИЧЕГО, зато так красиво обоср*ала остальных…

 4. ОУЯНЦЕВ-СЮ
  По поводу — «говорит конструктивно и думает концептуально».
  Не так давно, этот кандидат презентовал чуть не целый завод по производству пеллет.
  Помните? Ну и где это производство?
  Если человек к такому возрасту так нигде и не устроился, а вернулся в город чтобы досидеть до пенсии и максимально себя обеспечить, то грош цена такому «специалисту».
  И как можно верить неотлюстрированному экс-регионалу?

  • Полагаю, что за помещение у него попросили весьма не скромный откат. Как в своё время и у меня. Вы не пробовали никогда арендовать землю при г-не. Кузьменко?

 5. А про спорт? Тишина.
  Я минулі видори голосував за Лелеку, а він якось потім зник. Чому????

 6. «7. Відновлення потягу «Стріла» між м. Жовті Води та м. П’ятихатки. Для цього потрібно залучити депутатів всіх рівнів.»
  Вот, вот… Пусть депутаты и тягают вагоны… Дешево и сердито :) И название классное — «Стрела»

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar