Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Артисти Цирку КОБЗОВ виступлять в Жовтих Водах!

Артисти Цирку КОБЗОВ виступлять в Жовтих Водах!

Артисти Цирку КОБЗОВ виступлять в Жовтих Водах!

9, 10, 11 червня, ринок по вул. Дзержинського.

Хто сказав, що люди не вміють літати? Відвідавши грандіозне шоу «Ангели цирку» ви повірите в неможливе.

Захоплююча подорож у світ, де мрії кожного збуваються. Де янголи, вірите ви в них чи ні, підставляють крило в складну хвилину.

«Ангели цирку» — це не просто захоплююча дух акробатика та ілюзія, оригінальні клоуни і жонглери. Це приголомшливий твір людської фантазії, що дозволяє зупинити час і зануритися в реальність.

Тільки 3  дні в місті!

Кожен номер шоу «Ангели цирку»  як міні-спектакль. Зв’язані єдиною сюжетною лінією і неймовірною енергетикою музики, всі разом вони складають незабутнє циркове театралізоване дійство — дуже яскраве і динамічне!

Веселими жартами і трюками розбавить Шоу дует «Мультидом». Спеціально до Шоу «Ангели Цирку» замовлені унікальні костюми, оригінальна музика і світлове шоу! Продовжить шоу чудове видовище: єдина в Україні шестиметрова жирафа Джордан і дресировані тварини з різних куточків світу — змішана група тварин під керівництвом Івана Дефорджа (Франція, циркова династія «Darix Togni»). На манежі виступатимуть граціозні кокетки страуси Іветта, Лізетта і Мюзетта, а також кенгуру, верблюди, зебри і андалузькій кінь.

Приходьте завчасно, на території Цирку «КОБЗОВ» працюють виставки. У фойє Цирку дорослі і діти, разом з казковими героями, потраплять в чарівний світ чудес улюблених героїв мультфільмів, блокбастерів, динозаврів і супергероїв!

Рівень адреналіну у відвідувачів підвищиться з перших секунд — відразу ж після оголошення про те, що всі трюки артисти цирку виконують без страховки — на арені виступлять повітряні гімнасти. Станьте учасником грандіозної шоу-програми «Ангели Цирку» від наймасштабного цирку країни!

Дізнатися докладніше про артистів і тварин Шоу «Ангели Цирку» ви можете на сайті kobzov.ua або на наших сторінках в соціальних мережах.

Встигніть побачити!

Тільки 3 дні в місті!

Шоу нового покоління «Ангели цирку».

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar