Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Атомники Жовтих Вод пікетують Міністерство енергетики та захисту довкілля щодо недопущення зупинки ДП «СхідГЗК»

Атомники Жовтих Вод пікетують Міністерство енергетики та захисту довкілля щодо недопущення зупинки ДП «СхідГЗК»

Представники Атомпрофспілки України вирушили до столиці, під будівлю Міністерства енергетики та охорони довкілля України, щоб уряд почув про проблеми головного містоутворюючого підприємства ДП «СхідГЗК». Головна вимога — реорганізція ДП «СхідГЗК» з метою недопущення зупинки комбінату через 2 тижні. Адже ймовірна зупинка підприємства матиме негативні наслідки не лише для мешканців нашого міста, але і для усієї уранової галузі країни. Саме тому Атомпрофспілкою була організована безстрокова акція протесту проти бездіяльності Міністерства в ситуації зупинки урановидобувного підприємства. «Зупинка підприємства буде справжньою бідою для трудового колективу та мешканців м. Жовті Води і смт Смоліне, для яких ДП «СхідГЗК» є містоутворюючим підприємством. Зупинка уранового об’єкту буде справжньою бідою для країни, оскільки загрожує екологічним лихом у самому центрі України. Руйнація уранової галузі знищує енергетичну незалежність та безпеку України! Замість того, щоб створити вертикально-інтегроване підприємство від видобутку уранової сировини до виробництва електроенергії на АЕС України шляхом приєднання ДП «СхідГЗК» до ДП «НАЕК «Енергоатом», Міністерство, з невідомих причин, зупинило процес реорганізації. Неодноразові звернення Атомпрофспілки проігноровані! Всупереч законодавству України, нормам Галузевої угоди та здоровому глузду, діалог з Вами, пане Міністре, відсутній» — пише прес-служба Атомпрофспілки на своїй сторінці у мережі Facebook. До цього керівництво Атомпрофспілки намагалось запобігти руйнації уранової галузі України, направивши звернення Президенту України, Прем’єр-міністру України, голові підкомітету з питань ядерної енергетики та ядерної безпеки Комітету ВРУ з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, голові Комітету ВРУ з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, міністру енергетики та захисту довкілля України з наполегливим проханням «терміново зустрітися з приводу надкритичної ситуації, яка склалася на Державному підприємстві «Східний гірничо-збагачувальний комбінат». «Відповіді із жодної переліченої інстанції ми не отримали, — прокоментував ситуацію голова Атомпрофспілки України Валерій Матов. Працівники «СхідГЗК», втомившись від затримок заробітної плати та невпевненості у майбутньому підприємства, вирішили вдатися до активних дій. Сьогодні, 16 жовтня зранку пікетувальники знаходяться під стінами Мінекоенерго. Від міністра вимагають термінової зустрічі з представниками Атомпрофспілки та трудового колективу ДП «Схід ГЗК» з метою оприлюднення офіційної позиції та плану дій Міністерства енергетики та охорони довкілля щодо збереження та сталого розвитку урановидобувної галузі держави. Як повідомив голова профспілкової організації ДП «СхідГЗК» Борис Філіппов у мережі Facebook, перемовини представників від пікетувальників з керівником департаменту міністерства все ж выдбулися. Головне, про що домовились, до 29 жовтня провести нараду у Міністра щодо вирішення проблем ДП «СхідГЗК». Наразі учасники акції чекають на протокол.

7 комментарии на “Атомники Жовтих Вод пікетують Міністерство енергетики та захисту довкілля щодо недопущення зупинки ДП «СхідГЗК»
  1. И шо , помогло ? Не нужны такие производства , образование, медицина, спорт, культура, чистые продукты и чистая вода аборигенам.

  2. Вся надежда на нового «слугу народа» от нашего округа!
    Дмитрий Сергеевич, подключайся!
    Оставьте ФОПов в покое и займитесь реальным сектором экономики!

  3. Если бы Абрам ов не принял у ВостГока убыточные ДК и СОК то ЕНЕРГОАТОМ не присоединил бы его к себе.

  4. Абрам ов думает, что он самый умный ? Думает что распродаст то что создали до него, получит откаты и весной безнаказанно сбежит ?

  5. Если Абрам ов дожмет КП ЖРЕО и обанкротит его то еще 400 человек останутся без работы !

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar