Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | АВАРІЯ на перехресті вул. Кропоткіна-Я. Мудрого. Є ПОСТРАЖДАЛІ

АВАРІЯ на перехресті вул. Кропоткіна-Я. Мудрого. Є ПОСТРАЖДАЛІ

21 вересня 2018р. близько 9:35 трапилася аварія на перехресті вул . Кропоткіна і Ярослава Мудрого (Дзержинського). За словами очевидців, зіткнулися джип, ВАЗ- 2101 та пасажирський маршрутний автобус. Інформація про цю подію одразу ж з’явилася на Фейсбуці, але зовсім ненадовго, буквально на декілька хвилин, а потім зникла. Проте постраждалі звернулися до приймального відділення за медичною допомогою і у них вдалося з’ясувати подробиці аварії: «Я їхав по вул. Кропоткіна зі сторони маг.№50. Недоїжджаючи до Дзержинського, вилітає джип, мене не пропускає, б’є в заднє ліве крило і задні двері. Мою машину розвертає посеред дороги і кидає під автобус. «ПАЗік» вдарив мене вже у праві двері і крило. Все відбулося за якихось 10 секунд»,- говорить постраждалий водій ВАЗ- 2101.

В автобусі було багато людей і ті, які їхали стоячи, від сильного поштовху попадали. Жінка зламала руку. Доки постраждалу гіпсували у приймальному відділенні, її дочка розповіла, що про аварію дізналася від дзвінка матері: «Мені зателефонувала мама і сказала, що потрапила в аварію. Вона їхала в автобусі, аж раптом той різко затормозив і вона впала. А водій «Жигулів» попросив у нас пробачення і повідомив, що він не винен, бо його підрізав джип з нерозтаможеними номерами.

Лікар-травматолог, який оглядав постраждалих, запевнив, що перелому у водія ВАЗ-2101 немає, лише сильне забиття, а от у постраждалої пасажирки закритий перелом зап’ястя. Більше травмованих у цьому ДТП не поступало до приймального відділення. Представники поліціі від коментарів відмовились, тож залишається чекати роз’яснень з оперативної наради.

Один комментарий на “АВАРІЯ на перехресті вул. Кропоткіна-Я. Мудрого. Є ПОСТРАЖДАЛІ
  1. При выезде с улицы Ярослава Мудрого влево на Кропоткина не видно транспорта из-за припаркованных машин вдоль дороги. Необходимо установить знак- остановка запрещена на участке от магазина Таис и до поворота на улицу Ярослава Мудрого.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar