Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Бережи ближнього- вмикай ближнє світло фар!

Бережи ближнього- вмикай ближнє світло фар!

Шановні водії! З 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населених пунктів в світлу пору доби мають бути увімкнені денні ходові вогні або ближнє світло фар. Не забороняється вмикати одночасно і те, і інше. Можна ще протитуманні фари та габаритні вогні, для покращення видимості. Що ж стосується вечірньої пори, деякі водії забувають, що вони не одні на дорозі і дальнім світлом засліплюють очі зустрічним водіям.
В п.19.2 ПДР вказано, що дальнє світло фар має бути перемкнуте на ближнє в населених пунктах, якщо дорога освітлюється, а також при зустрічному роз’їзді, на відстані не менш ніж 150 м до транспортного засобу чи більше, якщо водій зустрічного транспортного засобу покаже таку необхідність періодичним перемиканням світла фар або в інших випадках, для виключення можливості осліплення інших водіїв. Нагадуємо вам про обережність і взаємоввічливість на дорогах. Іноді неуважність або звичайна халатність одного водія можуть коштувати життя іншій людині, в тому числі пасажирів і перехожих.

,

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar