Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Безкоштовне харчування дітей у садочках та школах – тепер у компетенції місцевої влади

Безкоштовне харчування дітей у садочках та школах – тепер у компетенції місцевої влади


Приємною для батьків новиною стало вчорашнє прийняття депутатами Жовтоводської міської ради рішення щодо безкоштовного харчування дітей. Тепер в Жовтих Водах харчуватимуться безкоштовно всі учні 1-4 класів, включаючи і учнів, які до цього харчувалися безкоштовно, підпадаючи під пільгові категорії. Додамо, що вихованці ДНЗ та школярі, батьки яких є учасниками бойових дій в зоні АТО, теж харчуватимуться безкоштовно.
Безкоштовне харчування дітей у садочках та школах – тепер у компетенції місцевої влади. Такі зміни у законодавстві країни. Голови міст та районів самі вирішуватимуть, скільки коштів виділяти на їжу для школярів. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький.
Він пояснив, що з цього року у школах та садочках безкоштовно харчуються сироти, малі, позбавлені батьківського піклування, учні 1-4 класів з малозабезпечених родин, чорнобильці, а також хлопчики та дівчатка з особливими потребами. Додаткові ж категорії школярів, які звільняються від сплати за харчування, тепер встановлюватимуть керівники міст та районів.

«Наш департамент звернувся до голів міст та районів з проханням передбачити кошти на безкоштовне харчування всіх школярів 1-4 класів. Вже відгукнулися Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Дніпродзержинськ, Орджонікідзе, Новомосковськ, а також П’ятихатський, Томаківський та Солонянський райони», – сказав Олексій Полторацький.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar