Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | БібліоІгроFest у Центральній бібліотеці

БібліоІгроFest у Центральній бібліотеці


28 квітня Пункт європейської інформації «Євроінтеграційний імпульс», який діє на базі БібліоМедіаЦентру Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС», долучився до відзначення Міжнародного дня настільних ігор. Тут провели флешмоб «БібліоІгроFest».

Активними учасниками заходу стали старшокласники НВК №6 «Перспектива», учасники гуртків патріотичного виховання «СОКІЛ-ДЖУРА» та «Євроклуб», на чолі з Євгеном Глазиріним.

Цього дня бібліотека запропонувала присутнім широкий асортимент настільних ігор. Майбутнім мільйонерам, які ще не заробили свій перший мільйон, але мають велике бажання, приглянулася гра «Менеджер». Цікава та захоплива настолка у жанрі економічної стратегії, мета якої полягає в отриманні максимального прибутку шляхом вкладення стартового капіталу. Кожен гравець намагався отримати найбільший капітал та водночас розорити своїх колег. Гра є вдалим трампліном для шаленого зльоту в кар’єрі майбутніх підприємців.

Користувачам, які бажали весело та цікаво провести час припала до душі карткова гра «UNO», яка на сьогоднішній день є однією з найбільш захоплюючих настільних ігор. Партія протікає дуже швидко, головне – мати хорошу реакцію, спостерігати за гравцями і постійно орієнтуватися в ігровій ситуації. Залежно від обраної модифікації правил, у грі особлива увага може приділятися або блефу, або самій стратегії.

Вже стало доброю традицією, що учасники патріотичного виховання «СОКІЛ-ДЖУРА» змагалися за право об’єднати українські землі, завдяки настільній грі «Українська революція 1917-1921 років» та одночасно випробувати свої знання з історії України і підготуватися до ЗНО.

А учасники гуртка «Євроклуб» взяли участь у грі «Подорож Європою», яку нещодавно отримала бібліотека. Перед гравцями постало цікаве завдання – відвідати якомога більше європейських міст та подолати найдовший маршрут Європою. Для цього потрібно було збирати квитки на різні види транспорту.

Поціновувачі традиційних настільних ігор взяли участь у шахових партіях. Окрім цього, координатор ПЄІ запропонувала учасникам флешмобу віртуальний екскурс «Game турніри», інформкоктейль «Ігровий форсаж» та матеріали з книжкової виставки «Цікавий free time»

КЗК «Жовтоводська ЦБС»

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar