Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Books-тюнінг «Зміни себе – зміни світ»!

Books-тюнінг «Зміни себе – зміни світ»!

Потужну державу, конкурентну економіку та впровадження світових інновацій забезпечить згуртована спільнота творчих людей, відповідальних громадян, активних і підприємливих, здатних до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, що мають прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готових до свідомого життєвого вибору та самореалізації, трудової діяльності та громадянської активності. Тому пропонуємо вам добірку книг, що допоможуть розвинути дані компетентності та є у фонді Центральної бібліотеки!

Аджемоглу, Д. Чому нації занепадають

В своїх дослідженнях автори спираються на історичні факти, економічні показники і вивчення політичних режимів різних країн світу. Вони виводять декілька правил, дотримання яких розвиває потужну економіку і стимулює розквіт всіх сфер людської діяльності, а ігнорування цих правил призводить до деградації і поступового занепаду. Висновки, до яких приходять вчені, універсальні і справедливі для всіх країн, незалежно від їх географічного положення, культурного або цивілізаційного минулого. «Чому нації занепадають? Походження влади, багатства і бідності» – книга, виплекана критикою, відмічена в рейтингах бестселлерів Wall Street Journal та New York Times, рекомендована до читання найвпливовішими людьми сучасності – Біллом Гейтсом та Марком Цукербергом.

Бекол, Дж. Право на помилку. 25 успішних жінок розповідають про те, чого їх навчили власні помилки

З чого починається шлях до успіху? І що може трапитися на ньому? Чи справді люди, які досягли вершин і так багато говорять про «цінності навчання на помилках», могли коли-небудь помилятися? Американська письменниця Джессіка Бекол вирішила глибше дослідити ці питання. В основі книги – двадцять п’ять інтерв’ю з успішними жінками, які працюють у найрізноманітніших сферах: від мистецтва до фінансів та технологій. Усі вони зізнаються, що стали цілеспрямованими та позитивними лідерками лише завдяки власним помилкам і висновкам. Історії про серйозні життєві ситуації, кумедні епізоди та найжорсткіші робочі моменти, а також безліч корисних порад – ось що ви знайдете на сторінках цієї книжки. Це ідеальне чтиво для жінок, які лише починають власну кар’єру і прагнуть розвиватися, а також для кожного, на чию думку, успіх чекає лише на тих, хто ніколи не помиляється.

Ворона, Т. Стартап на мільйон. Як українці заробляють статки на технологіях

Нoвe пoкoлiння укpaїнцiв якe вoнo? Бiльшocтi з йoгo пpeдcтaвникiв нe випoвнилocя й copoкa, пpoтe нa їxнix paxункax – мiльйoни дoлapiв, a cтвopeними ними пpoдуктaми кopиcтуютьcя люди в уcьoму cвiтi. Джepeлo їxньoгo кaпiтaлу – нe бaтьки-oлiгapxи i нe пoцуплeнi нa дepжпocaдi гpoшi, a технології. Depositphotos, Genesis, Jooble, Grammarly i дecятoк iншиx IT-кoмпaнiй – caмe вoни cьoгoднi є гopдicтю кpaїни, її oбличчям, якe нe xoчeтьcя xoвaти, зa якe нiкoли нe будe copoмнo. Як укpaїнцi здoбувaють мiльйoннi cтaтки зaвдяки cвoїм знaнням, poзуму, нaпoлeгливocтi i xиcту? Дiзнaйтecя iз цiєї книжки.

Гарфорд, Т. Речі, що змінили світ. Історія економіки в 50 винаходах

Пpocтi винaxoди мoжуть зaпуcкaти глoбaльнi пpoцecи й фундaмeнтaльнi пepeтвopeння. Вoни змiщують бaлaнc eкoнoмiчниx cил, визнaчaють пepeмoжцiв i пepeмoжeниx, змiнюють coцiaльнi вiднocини тa вiдкpивaють тиcячi нoвиx мoжливocтeй. A щe poзпoвiдaють icтopiю пpo тe, як змiнюєтьcя й функцioнує нaш cвiт. Яким чинoм винaйдeння гpaмoфoнa пoглибилo нepiвнicть у cтaткax? Який вплив нa бiзнec мaв винaxiд бpитви Gillette? Чoму пoявa кoндицioнepiв для пoвiтpя cтaлa нe лишe питaнням кoмфopту в дoмiвкax, a й зaceлeння цiлиx тepитopiй? Тiм Гapфopд oбpaв 50 peчeй, якi змiнили нaш cвiт тa зpoбили життя тaким, яким вoнo є cьoгoднi. Кoжeн винaxiд – цe нe лишe icтopiя пpo людcькi iдeї, a й пpo нeвидимi для oкa пpoцecи тa cклaднi cиcтeми, щo нac oтoчують.

Ґільбо, К. Стартап на S 100. Як перетворити хобі на бізнес

Утекти зі світу офісних працівників і зайнятися своїм проектом значно легше, аніж здається. Аналізуючи досвід успішних підприємців, які розпочинали бізнес зі 100 доларами в кишені, Кріс Ґільбо вчить отримувати прибуток з улюбленої справи. Автор не просто дає поради й ділиться рецептами успіху, а на реальних прикладах доводить, що можна працювати лише на себе, перетворюючи власні ідеї на дохід. Стартап на 100 доларів путівник для тих, хто прагне не залежати від обставин, мріє творити нове майбутнє, маючи при цьому пристойний заробіток та яскраве життя.

Довіряй але перевіряй. Медіаграмотність в українському суспільстві

Ця книжка – результат проекту «Довіряй, але перевіряй. Медіаграмотність в українському суспільстві», першим етапом якого була виставка плакатів художників з клубу ілюстраторів Pictoric. Тепер автори зібрали ці роботи і поєднали з текстами журналістів, фахові висловлювання яких розкривають тему медіаграмотності. Художня форма цієї публікації сприятиме поширенню знань про медіаграмотність і спровокує широку аудиторію до питань і роздумів. В Україні недостатньо розвинуте критичне ставлення до повідомлень ЗМІ. Це пов’язано з відсутністю медіаосвіти і зрештою може призвести до маніпулювання громадською думкою. Щоб передати основні принципи медіаграмотності та надихнути людей розуміти й аналізувати медіаконтент, автори залучаємо творчий клас – художників і журналістів. Їхню візуальну мову і слово поєднано в цій книжці так, щоб найцікавіше представити таку важливу на сьогодні тему про медіаграмотність.

Келлі, К. Невідворотне. 12 технологій, що формують наше майбутнє

Технологічна галузь не лише найдинамічніша в сучасному світі – вона здатна суттєво змінити наше життя в недалекому майбутньому. Які професії зникнуть, а які набиратимуть обертів? Які нові джерела з’являться у підприємців, а які бізнес-моделі перестануть працювати? Чого варто навчатися та в що інвестувати? Ви можете отримати максимум від цих змін, дізнавшись якими будуть наслідки безперервного технологічного потоку через 30 років. Аналізуючи тренди, що проявляються вже сьогодні, Кевін Келлі окреслює напрямки, у яких неминуче рухається світ. Він виокремлює 12 невідворотних технологій, які, тісно переплітаючись, визначатимуть глобальні тенденції розвитку.

Кусумано, Майкл А. Стратегії геніїв. П’ять найважливіших уроків від Білла Ґейтса, Енді Ґроува та Стіва Джобса

Як стають видатними стратегами? Ґейтс, Ґроув і Джобс були першими «бізнес-зірками» в сучасному світі технологій. Аналізуючи їхній тридцятирічний досвід управління компаніями сукупною вартістю в 1,5 трильйона доларів – Microsoft, Intel та Apple – автори цієї книжки сформулювали п’ять основних правил, що виявилися спільними в їхньому стратегічному плануванні та дозволили випередити конкурентів, які цими принципами нехтували. Саме ці правила допомогли стільниковому телефону iPhone далеко посунути індустріальних   гігантів  Nokia  та  BlackBerry,  крихітній   компанії Microsoft із Сіетла взяти гору над своїм головним замовником – на той час найдорожчою у світі компанією IBM, а майже збанкрутілій фірмі Intel здолати японців, корейців та європейців у боротьбі за світове лідерство в новій революційній технології – виробництві мікропроцесорів. Ця книжка – путівник найкращими сторінками досвіду стратегічного планування, управління та практичної діяльності, який дозволить будь-кому стати ефективним стратегом, як Ґейтс, Ґроув чи Джобс.

У цій добірці ви знайдете безліч цікавих історій, спостережень, прикладів із практики, революційних досліджень та рекомендацій від фахівців, які змінюють світ вже сьогодні. За цими та іншими книгами звертайтеся за адресою вул. Козацької Слави, 8, пн-чт — 10.00 — 18.00; пт – 8.00-14.00, нд — 10.00 -16.00; сб — вихідний день. Кожна остання середа місяця — санітарний день.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar