Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Будь- яка особистість має право на дитинство. Казковий світ спортсмена.

Будь- яка особистість має право на дитинство. Казковий світ спортсмена.

Дитячий світ сповнений фарбами, різномаїттям солодощів, і, звичайно, іграшок. Сучасний світ настільки прогресував, що зараз дитину важко вже чимось здивувати, особливо якщо на дорогі іграшки не вистачає фінансів. Малеча цікавиться яскравими «живими» ляльками, музичними іграшками, радіокеруючими літаками, електронікою і таке інше. Підлітків взагалі мало цікавлять іграшки, вся їхня увага спрямована в інтернет, там усі ігри і розваги. Але в Жовтих Водах є діти, які мають дивні захоплення. Про одного такого хлопця і піде мова. Родіону вже 15, він любить спорт і намагається розвивати в собі сильну особистість. Розуміє, що його захоплення деяким здається дивним, але не соромиться свого хоббі: «Я збираю гумові іграшки старих часів, ще з 50х років їх випуску. Чому? Зараз гумові іграшки досить сумнівного походження. Важко знайти таку, щоб була приємною на дотик і не воняла гумою. У мене є молодша сестра, і, коли я хотів подарувати їй іграшку, щоб можна було брати до ротика, коли прорізуються зубики, то зіткнувся з малим вибором. Вони усі якісь не такі, ці гумові зайчики, качечки…Тверді, неприємно пахнуть, пробую прикусити-гірке і противне. Хіба таке даси дитині?»- говорить Родіон. Хлопець пригадує, що в його дитинстві були іграшки зовсім інакші, і гума м’ якіша, і якість краща. «Випадково на базарі я побачив, що моя сусідка продає старенькі речі, а серед них три іграшки. Карлсон точнісінько такий, як був у мене. Я купив його. За десятку. Вимив, висушив і подарував сестрі. Це і досі її улюблена іграшка. З тих пір я став цікавитися іграшками свого дитинства. Наступної неділі я пішов на базар цілеспрямовано, шукаючи те, що мені потрібно. І знайшов. Кіт у чоботях, Чіпполіно. Так моя колекція поповнювалася. Мама розповідала про ляльку Мальвіну, яка сиділа у її мами на шафі для краси і їй не дозволяли нею гратися. Уявіть здивування моєї матусі, коли одного разу я приніс їй ту саму Мальвіну. Так, поступово, моїм хоббі почала цікавитися вся родина. Зараз в моїй колекції 100 іграшок того періоду. Навіть моя бабуся пізнає в них своє дитинство. Сподіваюсь, що незабаром мою колекцію побачать усі жовтоводці в міському історичному музеї.  Мрію обладнати велику залу свого будинку під виставочну іграшкову кімнату, щоб гості, приходячи до нас, поринали в казковий світ свого дитинства.

,

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar