Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Цей день в історії. 21 березня

Цей день в історії. 21 березня

Хроніку подій в історії людства за 21 березня та про свята в цей день, читайте далі.

21 березня відзначають Всесвітній день поезії. Свято відзначається щорічно з 1999 року. Вшановувати тих, хто вміє підбирати найкращі слова і складати їх в найкращому порядку, вирішили на 30-й сесії генеральної конференції ЮНЕСКО в Парижі. День поезії покликаний об’єднати всіх людей, відданих віршам. У цей день по всьому світу проходять конкурси та фестивалі, зустрічі авторів і шанувальників, на яких початківці і досвідчені поети презентують свої збірники.

21 березня — день улюбленців всіх дітей, умільців створити казкову атмосферу і подарувати ляльці динаміку і характер — Міжнародний день лялькаря. Рішення про святкування цього дня було прийняте в 2002 році, і з того часу щороку 21 березня по всьому світу вшановують акторів-ляльководів, майстрів-лялькарів і всіх-всіх працівників лялькових театрів.

Також 21 березня відзначають Міжнародний день боротьби за ліквідацію расової дискримінації, Всесвітній день людей з синдромом Дауна та Міжнародний день лісів.

Цей день в історії.

1918 — Більшовицький уряд України евакуювався з Катеринослава до Таганрога.

1922 — у Лондоні відкрили вокзал Ватерлоо.

1923 — у Парижі доктор Роже виступив із заявою, що куріння корисно для здоров’я, оскільки нікотин володіє антибактеріальними властивостями.

1925 — в американському штаті Теннессі прийнятий закон, що забороняв у всіх навчальних закладах викладання еволюційної теорії Дарвіна, яка суперечить біблійному тлумаченню походження людини.

1927 — у Києві виходить перший номер української «Літературної газети».

1940 — німецькі вчені Отто Фріч і Рудольф Піерлс доповідають нацистському уряду про можливість створення атомної бомби.

1963 — закривається Алькатрас, в’язниця максимальної безпеки в бухті Сан-Франциско, США.

1999 — після 478-годинної подорожі Бертран Пікар і Брайан Джонс стали першими людьми, що облетіли Землю на повітряній кулі.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar