Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Цей день в історії. 27 лютого

Цей день в історії. 27 лютого

Про головні історичні події 27 лютого читайте далі.

З 2014 року 27 лютого почали відзначати Міжнародний день полярного ведмедя. Метою цього Дня є поширення інформації про полярних ведмедів та привернення уваги суспільства до необхідності їх охорони та вирішення нагальних екологічних проблем, пов’язаних з катастрофічними впливами глобального потепління на площу льодового покриття вод, де знаходиться природне середовище проживання полярного ведмедя. Якщо не вжити заходів зі скорочення шкідливих викидів вуглецю, які викликають глобальне потепління, то вже в найближчому майбутньому ми можемо стати свідками загрози зникнення цих прекрасних тварин з нашої планети.

Цей день в історії:

1870 — японський уряд затвердив державний прапор.

1883 — композитор Оскар Гаммерштайн запатентував першу машину, що скручує сигари.

1900 —  у Мюнхені засновано футбольний клуб «Баварія», один з найвідоміших і найсильніших клубів Німеччини та світу.

1932 — англійський фізик Джеймс Чедвік відкрив нейтрон — нейтральну елементарну частку.

1942 — масові розстріли в Бабиному Яру німецькими окупантами членів українського націоналістичного підпілля.

1943 — прийнята постанова про поновлення роботи шкіл у регіонах України, визволених від нацистів.

1963 — уряд Італії оголосив конкурс на вирішення питання збереження Пізанської башти від падіння. Верхня частина 60-метрової споруди за вісім століть відхилилась майже на 5 метрів від вертикалі і продовжувала падати. За прогнозами фахівців Пізанська вежа — одна з найзнаменитіших будівель Італії, могла зазнати повного руйнування від невеликого землетрусу або штормового вітру. Пропозиції щодо порятунку Пізанської вежі надійшли з усього світу, але лише в 1990 році почалися фундаментальні аварійні роботи, які закінчились в кінці 2000-го. Башту вдалось «повернути» до нахилу, який вона мала в 1838 році. За розрахунками в нинішньому стані (відхилення у верхній точці становить 4,5 метри) Пізанська вежа не впаде протягом принаймні наступних 300-т років. З кінця 2001 року знаменита башта знову була відкрита для відвідування туристами.

1965 — відбувся перший політ першого в світі широкофюзеляжного транспортного літака АН-22 («Антей»), створеного в КБ О.К. Антонова.

1974 — у Нью-Йорку мільйонним тиражем вийшов перший номер щотижневого журналу People, що розповідає новини про життя зірок шоу-бізнесу.

1990 — Верховна Рада СРСР створила нову посаду — президент СРСР.

2010 — стався  потужний землетрус у центральній частині Чилі силою 8,8 бала, загинуло понад 800 осіб.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar