Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Цей день в історії. 28 лютого

Цей день в історії. 28 лютого

Про найцікавіше в історії 28 лютого, читайте далі.

28 лютого відзначається День штурманської служби авіації Збройних сил України. Це свято з’явилось згідно з наказом міністра оборони країни № 427  в 2008 році і  святкується щорічно 28 лютого. Цей день спрямований на стимулювання військовослужбовців до сумлінного виконання службових обов’язків, розвиток авіаційних традицій і поліпшення військово-патріотичного виховання.

В останній день зими щороку відзначається Міжнародний день рідкісних захворювань. Цей день був запроваджений 29 лютого за ініціативою європейської організації з вивчення рідкісних хвороб. У невисокосні роки свято відзначають 28 лютого. Останній день лютого у високосному році обрано не випадково — рідкісний день, що випадає лише раз на чотири роки, ототожнюється з «особливими людьми». Мета цього Дня — привернути увагу громадськості до проблем людей, хворих на рідкісні захворювання, а також підвищити обізнаність про рідкісні хвороби та їх вплив на життя людей.

28 лютого в історії:

1066 — відкрилося Вестмінстерське абатство. Вестмінстерське аббатство — готична церква у Вестмінстері (Лондон), на захід від Вестмінстерського палацу. Сьогодні знаходиться у виключній власності британської монархії. Традиційне місце коронації монархів Великобританії і захоронень монархів Англії.

1716 — почалася експедиція російського капітана Біловича-Черкаського на Каспій, у результаті якої було складено першу карту Каспійського моря.

1854 — Заснована Республіканська партія США.

1935 — американський винахідник Уолліс Каразес вперше синтезував нейлон. На розробку нейлонового волокна Уолліс Хьюм Каразерс витратив майже 12 років. До речі, сьогодні патент на нейлон належить компанії DuPont та приносить кілька мільярдів доларів на рік.

1940 — радянський льотчик-випробувач Володимир Федоров здійснив перший у світі політ на ракетопланері з рідинно-реактивним двигуном.

1984 — Майкл Джексон виграв майже всі нагороди «Греммі» — вісім, чим установив своєрідний досі неперевершений рекорд.

1986 — У центрі Стокгольма двома пострілами вбито прем’єр-міністра Швеції Улофа Пальме, авторитетного в усьому світі політичного діяча. Убивця не знайдений й досі.

2013 — Бенедикт XVI, 265-ий Папа Римський, зрікся престолу.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar