Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Центральна бібліотека: вечір-зустріч з відомими письменницями нашого краю

Центральна бібліотека: вечір-зустріч з відомими письменницями нашого краю


6 листопада 2016 року в читальній залі Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС» на черговому засіданні Літературної студії «Горицвіт» відбувся вечір-зустріч з відомими письменницями нашого краю, членами Дніпропетровської обласної організації Національної спілки письменників України — Марією Дружко, Євгенією Яворською і поетесою Катериною Кравченко — «Перо – це наша спільна доля». Учасники заходу спілкувалися з письменницями, слухали уривки з їх нових творів, брали участь в автограф- та фотосесіях, познайомилися з молодіжним літературно-мистецьким клубом «VivArt» міста Кам’янського, вдохновителькою та Музою якого є Марія Дружко.
Головною метою зустрічі було не тільки знайомство учасників студії з творчістю письменниць, а й залучення їх до творчості. І як же не сказати про естетичну насолоду читачів книгозбірні від спілкування з авторами, коли вони мали можливість отримати критичні зауваження чи схвальні відгуки на власну літературну творчість від визнаних знавців цієї справи.
Вечір-зустріч з Марією Дружко та Євгенією Яворською залишив в серцях відвідувачів тепло і радість від спілкування, бажання читати ще більше творів сучасної української літератури.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar