Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Чемпіонат з ловлі риби на Веселій Іванівці

Чемпіонат з ловлі риби на Веселій Іванівці

Відео: «Жовтоводське товариство риболовів»

10 червня під егідою громадської організації «Жовтоводське товариство риболовів» відбувся Чемпіонат «ЖОР» з ловлі поплавковою снастю з берега.

Це вже не перше спортивно-рибальський захід подібного роду. Початок цієї традиції в м. Жовті Води було покладено восени 2016 року, коли наша організація вперше в історії міста провела змагання з ловлі хижої риби на спінінг.

Цього разу на водоймі Веселої Іванівки (балка «Водяна») рибалки міста змагалися в лові на популярну снасть — поплавок. У змаганнях, які проходили протягом одного туру тривалістю п’ять годин взяли участь 20 спортсменів.

Прибуття на водойму, реєстрація, оголошення правил проведення змагань та жеребкування — всі ці організаційні етапи промайнули непомітно. Особливе пожвавлення серед учасників викликало вручення стартових наборів підгодовування від генерального спонсора заходу.

По завершенні вступної частини, спортсмени роз’їхалися по позначеним секторам лову і приступили до підготовки. Рівно о 7 ранку пролунав сигнальний постріл, який ознаменував старт змагань.

Організатори вирішили не встановлювати жорстких обмежень за видовою різноманітністю і розміром об’єктів лову — в залік йшла абсолютно вся спіймана риба. Як показали підсумки змагань, це було вірне рішення.

Через несприятливі погодні умови, клювання в цей день було відверто слабким, тому учасникам доводилося боротися буквально за кожну рибу. На превеликий жаль учасників, як правило, їм траплявся сонячний окунь — дрібна бур’яниста риба, яка заполонила нашу водойму протягом декількох останніх років.

На цьому тлі, справжній прилив адреналіну і тремтіння в руках довелося випробувати тим спортсменам, у яких все-таки були клювання довгоочікуваної великої риби. Однак в більшості випадків мали місце прикрі сходи і обриви оснастки, і нетривала боротьба з лускатим суперником так і не приносила серйозних трофеїв.

Красномовною ілюстрацією того стала вага риби учасника змагань, який переміг в номінації «Big Fish» — трохи більше половини кіло.

Що й казати: сильний боковий вітер, пориви якого в цей день досягали 13 м / с, надав свій негативний вплив на результати лову.

Незважаючи на всі труднощі, суперництво тривало аж до сигналу фінішу, і з дистанції зійшов лише один учасник.

Рівно опівдні, після закінчення туру, почалося зважування уловів. Під веселі жарти колег-рибалок учасники виносили свої садки і пред’являли їх колегії суддів для оцінки ваги спійманої риби.

Переможцем змагань був оголошений Олександр Супрун з результатом 1,21 кг.

В кінці заходу учасники спортивно-рибальських змагань отримали можливість у неформальній обстановці поспілкуватися з колегами, поділитися враженнями про події дня, а також насолодитися смачним обідом від організаторів.

Тож, призери Першого відкритого чемпіонату «Жовтоводської суспільства рибалок» з ловлі риби на поплавкову снасть 2017 р .:

I місце: Супрун Олександр, загальна вага спійманої риби 1,21 кг.

II місце: Козьянов Олексій, з результатом 1,18 кг.

III місце: Седченко Володимир, 0,955 кг.

Призер в номінації «Найбільша риба змагань»: Мирченко Микола.

Спонсори Першого відкритого чемпіонату «ЖОР»:

Генеральний спонсор чемпіонату — магазин «Поплавок», за підтримки компанії «ІБІС».

Профспілковий комітет ДП «СхідГЗК».

Організатори Першого відкритого чемпіонату «ЖОР»:

Голова ГО «ЖОР» — Ізергін В.В.

Головні організатори — Седченко Віталій, Країнський Юрій

Головний суддя змагань ¬  Седченко Віталій

Суддя-контролер №1 — Сай Дмитро

Суддя-контролер №2 — Країнський Юрій

Суддя-контролер №3 — Омельчук Денис

Волонтери змагань: Кононенко Ігор, Попович Олександр, Седченко Дмитро, Гладушко Ірина, Зоров Роман.

2 комментарии на “Чемпіонат з ловлі риби на Веселій Іванівці
 1. Молодцы, всё хорошо, так держать!
  Но, как всегда есть нооо.
  1) Есть «экземпляры» в Вашей охране которые ставят сети.
  2) На пляж, где завозится песок, можно завозить песок хоть каждый день, его там не будет, так как там плохой берег и песок стягивает в воду. Нужно бы восстанавить «старый» пляж с песком. А так всё ОК.

  • Спасибо, стараемся.
   1) Если вы имеете достоверную информацию, что кто-то ставит сети, обязательно звоните по одному из телефонов указанных на сайте «ЖОР» http://zhor.at.ua/index/kontakty/0-8. Всю информацию мы тщательно проверяем.
   2) Песка в прошлом году было завезено всего 60 тонн. Частично он ушел в воду, а часть заросло травой. В этом году согласно проекта будет завезено 200 тонн песка.
   Для того чтобы восстановить старый пляж, нужно еще больше усилий и техники. Силами членов «ЖОР» мы начали уборку камыша на старом пляже и отвоевали метров 30 берега, но после покоса камыша в воде остались штыри, которые будут гнить в воде не один год. В данном случае песок завозить туда пока нет смысла. Нужна техника для очистки остатка камыша.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar