Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Чемпіонат «ЖОР» з ловлі поплавковою снастю!

Чемпіонат «ЖОР» з ловлі поплавковою снастю!

До уваги всіх любителів спортивної риболовлі! «Желтоводское общество рыболовов» анонсує Перший відкритий чемпіонат «ЖОР» з ловлі риби поплавковою вудкою 2017 року. Проведення змагань заплановане на 10 червня 2017 р на водоймі «Весела Іванівка» (балка «Водяна»), м.Жовті Води. Чемпіонат має статус «відкритий», тобто в ньому можуть взяти участь всі бажаючі.

Відповідно до правил проведення чемпіонату, в змаганнях беруть участь поодинокі рибалки. Для лову використовується виключно поплавкове оснащення. Змагання проводяться з берега в секторах, визначених методом жеребкування, протягом одного світлового дня в один тур тривалістю 5 годин.

Переможцями (перші три місця) оголошуються учасники, що зловили максимальну кількість риби поплавковою снастю за вагою.

На переможців чекають цінні призи від спонсорів чемпіонату, а всіх учасників — море позитивних емоцій і спілкування в колі побратимів по захопленню!

Більш детальну інформацію про правила проведення чемпіонату можна отримати, ознайомившись з УМОВАМИ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ПЕРШОГО ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ «ЖОР» з ловлі риби поплавковою снасті 2017 року.

Щоб взяти участь в чемпіонаті, необхідно пройти процедуру попередньої реєстрації на сайті громадської організації «ЖОР» або за телефонами (095) 78-88-088, (098) 066-98-02.

Поспішайте реєструватися! Кількість учасників обмежена! Членам «ЖОР» — знижка 50% на реєстраційний внесок!

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar