Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Чи готові до зими?

Чи готові до зими?

Українські комунальники підготувалися до зими, в середньому, на 95%. А чи готові до зимових холодів в нашому місті?

Підготовка житлового фонду до опалювального сезону ще триває. Міське керівництво стурбоване тим, що КП ВЖРЕО промило лише 70% внутрішньобудинкових мереж. Чи встигнуть закінчити до початку холодів? У ВЖРЕО чіткої відповіді дати не можуть. Не поспішають готуватись до зими і будинки ОСББ. Промивати теплові мережі вони повинні самостійно, але наразі акти про готовність мереж має лише два ОСББ.  А ось на самій Тепломережі повідомляють, що обладнання до запуску тепла готове.

 


До слова

 

На повну готовність до опалювального сезону в уряді очікують вже у середині вересня

На засіданні уряду у середу, 6 вересня, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко звітував про майже 100-відсоткову готовність до опалювального сезону. За його словами, всі роботи мають завершити до 15 вересня. Цьогоріч уряд на підготовку до опалення виділив 9 мільярдів гривень. Тепло ж в оселі та соціальних закладах може з’явитися вже першого жовтня.

«Перше жовтня – це можливість включення, фактично, теплоносіїв до соціальних об’єктів та, практично, до житлових комплексів, але готовність має бути на 15 вересня», — заявив Зубко.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar