Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Чи пов’язані між собою дивні хмари над містом і погіршення самопочуття жовтоводців

Чи пов’язані між собою дивні хмари над містом і погіршення самопочуття жовтоводців

Жовтоводці панікують. В соцмережах викладають відео, як над Жовтими Водами згустилися червоні хмари, навіть дерева почервоніли. Що за викиди панують у повітрі- не відомо, але вже деякий час, особливо уночі та зранку, відчувається запах гарі. Мешканці скаржаться на подразнення рецепторів. Часте чихання та свербіж у горлі зачастилися у людей. Навіть бджоли, сідаючи на фруктові дерева, одразу падають з них. «Складається таке враження, що нас травлять. Тільки не зрозуміло чим. Чи то кислотні викиди, чи це через той полив деззасобами. Адже весь той бланідас випаровується і ми ним дихаємо»,- занепокоєні мешканці приватного сектору старого району міста. І взагалі у фейсбуці обговорюють цю тему, висуваючи кожен свої припущення, звідки ті хмари і через що погіршується самопочуття. «Я побув годину у дворі своєму, поки були закатані рукава- поки тепер руки і чухаються»,- скаржиться жовтоводець. А ще люди скаржаться на те, що очі сверблять і у горлі пече. Влада поки що не інформує цю ситуацію.

 

9 комментарии на “Чи пов’язані між собою дивні хмари над містом і погіршення самопочуття жовтоводців
  • Как такие долбодятлы достали!!! Даже когда кислотный стоит у них всегда причина одна.

   • Аноним в 17.31 ты не кукарекай а дай ответ жителям почему кислотный работает с технологическими нарушениями а мер молчит? Кто ответит за нанесенный ущерб здоровья жителей? Прокуратура ты где?

 1. Меру не до серно-кислотного цеха и здоровья жителей, ведь у него горе- на табачке СБУ изъяли левака на 100.000.000гр.а там ведь и его доля. Молодцы СБУ!!!

  • Без истерики, малахольная!
   Изъятия без решения Суда не бывает, а его и нет!
   Бу-га-га….))))))))))

   • Аноним 30. о4.2020 слабенький ты юрист- СБУ факт зафиксировали, заактировали и до решения суда обязали ТАБАКО хранить контрафактную продукцию на ее складах.

 2. Аноним в 17.02.30.04 у тебя от перепуга снова крышу снесло? Кому верить официальным СМИ или тебе ЮРЫСТУ-БРЕХУНУ, который с перепугу будет ляпать что угодно чтобы скрыть свои преступления.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar