Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Чоловік впав у відкритий люк і травмувався

Чоловік впав у відкритий люк і травмувався

Крадіжки кришок люків, а також відсутність освітлення у вечірній час даються в знаки. 17 березня о 19.30 чоловік, проходячи повз пожежну частину, біля маг. «Білочка», що по вул. 8 Березня, впав у відкритий люк і отримав багаточисельні травми. «Було темно, ніби ідеш із заплющеними очима. Сам не знаю, як опинився в тому колодязі. Намагався вилізти сам, ще більше травмувався, та ще й злякався. На крик прийшли люди, допомогли вилізти, тепер збирають мене по частинам», — говорить потерпілий пан Володимир. Лікар-травматолог повідомив, що травмованого на своєму авто о 20.15 привезли люди, які і витягли чоловіка з колодязя. Він провів у люкові близько 40 хвилин, намагаючись самотужки викарабкатись із пастки. Отримані травми багаточисельні: закритий перелом обох п’яткових кісток зі зміщенням, закритий перелом лівої великогомілкової кістки зі зміщенням і шоковий стан. Травмований та його рідні можуть звернутися до суду з позовом на відшкодування моральних та фінансових збитків, але спочатку треба з’ясувати, кому належить даний люк і чому він відкритий. А до цього переліку питань можна додати: чому немає вуличного освітлення у вечірній та нічний час на цій вулиці та чому поліція досі не притягнула до відповідальності осіб, які крадуть кришки люків, та осіб, які їх приймають, як металобрухт? На чиїй совісті залишиться скалічене життя- питання часу.

,
4 комментарии на “Чоловік впав у відкритий люк і травмувався
  1. Если через неделю люк не закроют, отправлю фото во все властные адреса области и Киева, пусть накажут наших «крепких хозяйственников»

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar