Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Чому відсутнє водопостачання

Чому відсутнє водопостачання

Багато скарг від людей надходить в редакцію з приводу відсутності водопостачання на деяких адресах і поганий натиск води в старому районі міста. Жовтоводський водоканал на своєму офіційному сайті інформує, що 16 квітня 2020 року дільницею водопровідних мереж проводяться наступні роботи: 1. Заміна водопровідного вводу Ø50мм до будинку №2 по вулиці Шевченка за заявкою ЖРЄД №4. В зв’язку з проведенням ремонтних робіт буде відсутня питна вода з 09:00 до 16:00 за наступними адресами: вул. Шевченка, будинки 2, 4, 6, 8, 10. 2. Відновлення водопостачання будинку №80 по вулиці Підгірна. В зв’язку з проведенням ремонтних робіт буде відсутня питна вода з 10:00 до 15:00 за наступними адресами:  вул. Підгірна, вул. Степна, провул. Тупіковий. УВАГА! Після усунення аварій, на водопровідній мережі та відновлення водопостачання, можливе незначне короткострокове погіршення органолептичних показників питної води – кольоровості  та каламутності.

Підприємство приносить вибачення в зв’язку з тимчасовими незручностями, пов’язаними з відсутністю питної води у ваших помешканнях.

,

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar