Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Чорна, як диявол, пекуча мов вогонь, солодка, як поцілунок

Чорна, як диявол, пекуча мов вогонь, солодка, як поцілунок

Відео: Центральна бібліотека

«Є речі, які варті того, щоб їм були вірні. Наприклад, кава», — так сказав знаменитий американський письменник Джон Голсуорсі. І це не просто слова. Велика армія її прихильників не перестає признаватися їй у своїй любові.
Таким зізнанням стала літературна кав’ярня «Чорна, як диявол, гаряча, як вогонь, солодка, як поцілунок», яку 29 січня 2017 року було організовано та проведено працівниками в читальній залі Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС» для учасників літературно-музичного салону «Натхнення».
Завдяки змістовній та захоплюючій розповіді бібліотекарів учасники салону протягом заходу поринули в дивовижний та неповторний світ кави, де знайшли для себе багато цікавого та корисного. Вони познайомилися з історією цього вишуканого напою, дізналися про міжнародні традиції відмічання Дня кави та відкрили для себе секрети приготування кави у різних країнах світу. Насиченим та пізнавальним був виступ психолога О.П. Більченко, яка висвітлила взаємозв’язок кавових пристрастей з характером й темпераментом людей.
Всі учасники заходу прийняли активну участь у вікторині «Світ кави», присвяченій цьому улюбленому напою.Велику увагу присутніх привернули організовані працівниками бібліотеки спільно з керівником Пункту європейської інформації мультимедійна фантазія «Секрети кави» та виставка-інсталяція «Вишуканий світ кави».
Родзинкою літературної кав’ярні стала прониклива й чуттєва музика, яка пролунала у виконанні віртуозних викладачів дитячої музичної школи Миколи Григоровича Горланя, Олександра Боченкова та Арсенія Проценка – тріо «Настрій».
Бібліотекар читальної зали
Відділу обслуговування
КЗК «Жовтоводська ЦБС»
Кушнерук О.В.

4 комментарии на “Чорна, як диявол, пекуча мов вогонь, солодка, як поцілунок
  1. Гарний захід! Взаголі мені дуже подобається, як креативно працює наша Центральна бібліотека!

  2. Ще б не графоманічне бубоніння якогось мужичка (див: 10:03), то й зовсім би було б добре )) Що це, до речі, за інсургент?

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar