Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Демографічна криза в Жовтих Водах

Демографічна криза в Жовтих Водах

Кількість померлих жовтоводців  перевищує число народжених майже 2, 5  рази. Про це  інформує Жовтоводський відділ статистики.

Станом на грудень 2017-го загальна чисельність жовтоводського населення (в тому числі й с. Суха Балка) складала 45 тис. 577 осіб. За 9 місяців 2017-року кількість мешканців зменшилась майже на 800 осіб. У цей період народилося 327 малюків, але це на 40 менше, ніж  у попередньому році. При цьому померло 770 осіб  - на 23 людини більше, ніж в попередньому році. Таким чином, природне скорочення населення порівняно з 2016р. збільшилось на 16%.

Є ї хороші новини: рівень безробіття в місті знизився. Кількість безробітних на 1 січня 2018 року становила 1271 особу, що на 1% менше, ніж рік тому. Як зазвичай, найважче знайти роботу жінкам – їх 72%. Серед безробітних переважають працівники сфери торгівлі та послуг, працівники найпростіших професій, керівники та менеджери.

Заявлена у центрі зайнятості міста потреба роботодавців у працівниках

збільшилась у 3,5 рази. Вакантними залишалось 119 вакансій. Найбільшим попитом у місті користувались фахівці, працівники сфери торгівлі та послуг, люди з професіями, кваліфіковані працівники з інструментом. На початок року на одне вільне робоче місце претендувало 11

осіб. У 2017р. допомогу по безробіттю отримували близько 600 осіб. Середній розмір допомоги склав 1610 грн.

5 комментарии на “Демографічна криза в Жовтих Водах
 1. Дуже тривожна тенденція вимирання міста. Дедалі частіше чуємо про від’їзд молодих людей за кордон. Хтось їде на заробітки, хтось — на навчання, інші — просто в пошуках кращого життя. Головним чинником, що стимулює міграцію, є різниця в оплаті праці. Заробітки в четверо більші за середню зарплатню в Україні. Як на мене це набуває вже масового характеру. Багато фахівців уже виїхали з країни. І це не низько кваліфіковані кадри, а люди зі знанням іноземних мов, досвідом роботи, які становлять чималу цінність для країни. Вже зараз є відчуття великого кадрового голоду на підприємствах. Ми втрачаємо найдорожче з того, що маємо – нашу молодь.

  • Эта тенденция просматривалась еще с начала девяностых. Не всем дано понимать явления на ранней стадии, но … Даже в официальной прессе как-то об этом писалось: «Не может бедная страна претендовать на развитие производства с современной наукоемкой технологией с высокой добавленной стоимостью»… кто-то же должен производить продукцию химии, металлургии с высокой экологической нагрузкой в то время как в Бирмингеме будут собирать компьютеры.

    • Если ты думаешь, что я не читал это пред тем как написать, то ошибаешься. Я процитировал очень давнюю мысль, высказанную в центральной прессе типа УК или ГУ. Ты настолько ограничен в фантазии, что только и можешь, что гуглить. А ведь главное в том, что в Украине остается только «грязное» производство и не развиваются наукоемкие производства — превратились в сырьевой придаток. Что ты и подтвердил опосредовано своим постом. Так что жми на клавиши, на большее ты все равно не сподобишься… Изготовить комп не для тебя))

     • АНАТОЛЬ, ну так и ты не смог сделать даже степлер!
      Про калькулятор промолчу……)))))

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar