Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | До Міжнародного дня студента

До Міжнародного дня студента

17 листопада має особливе значення для студентів усього світу, адже це – Міжнародний день студента. У наш час це свято є символічним об’єднанням студентів усіх факультетів і всіх навчальних закладів. Про успіхи жовтоводського студентства розповіли у відділі молоді і спорту виконкому міськради.
Як живуть жовтоводські виші
У трьох жовтоводських навчальних закладах I-II рівнів акредитації навчається 686 студентів.
Нині у Жовтих Вод для молоді міста реалізується ряд заходів, які передбачені міською програмою «Молодь м.Жовті Води» на 2017-2021 роки. На представників інтелектуальної еліти міська влада покладає великі надії. Адже запорукою стабільності та подальшого розвитку будь-якого суспільства є молодь – конкурентоспроможна, націлена на успіх.
Жовтоводський промисловий фаховий коледж Дніпровського національного університету ім. О.Гончара
Жовтоводський промисловий фаховий коледж Дніпровського національного університету ім.Олеся Гончара – найстаріший у місті Жовті Води (66 років) навчальний заклад. За роки існування вишом підготовлено близько восьми тисяч спеціалістів за 13 напрямами. Випускники коледжу успішно працюють на ДП «СхідГЗК», ВП «АтаМ», ДП «НАЕК «Енергоатом», КП «Жовтоводський водоканал» ДОР, ПрАТ «Гарант Метиз Інвест», Жовтоводські РЕМ, підприємствах Криворізького регіону.
Із 1 січня 2020 року змінено статус навчального закладу. На сьогодні — це заклад фахової передвищої освіти, який уперше здійснював прийом студентів для одержання освітньо-професійного ступеня «фаховий молодший бакалавр».
Завдячуючи наполегливій праці студентів, яких у коледжі навчається 200, заклад щороку демонструє високі результати у різноманітних регіональних, обласних та всеукраїнських предметних олімпіадах і конкурсах. Його найкращі представники нині: Кошовий Родіон (у регіональному етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика посів II місце); Ткаченко Вероніка (переможниця фінального етапу X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка серед студентів закладів фахової перед вищої освіти негуманітарного профілю); Слєсарь Ярослав (посів III місце в олімпіаді зі всесвітньої історії серед закладів фахової перед вищої освіти Північного регіону).
Студенти коледжу неодноразово ставали стипендіатами Дніпропетровської обласної ради, Президента та Верховної Ради України. Це, зокрема, Петраков Євгеній та Долгіх Петро.
ДПТНЗ «Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти»
ДПТНЗ «Західно-Дніпровський центр ПТО» здійснює підготовку кваліфікованих працівників робітничих професій та перепідготовку (підвищення кваліфікації) робітників різноманітних підприємств. Наразі у закладі навчається 419 учнів, із них 226 – у м.Жовті Води.
Студенти Центру беруть активну участь у міських, обласних та Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах. Так, команда вишу посіла III місце в обласному конкурсі графіки та анімації, III місце — у 64 обласній спартакіаді з волейболу серед дівчат, а Труханова Катерина здобула I місце у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч». Традиційно студенти ЗДЦ ПТО є учасниками Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», природознавчої гри «Геліантус», флешмобу до Дня Європи в Україні «Європейські цінності» (онлайн), Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти із професії «Штукатур» (м.Кривий Ріг) та «Електрогазозварник» (м.Кам’янське), Всеукраїнського конкурсу «WorldSkills Ukraine» (м.Кривий Ріг).
КЗ «Жовтоводський фаховий педагогічний коледж» ДОР
До Жовтоводського педколеджу приїздять абітурієнти з усіх куточків нашої країни. Тут навчається 260 студентів за спеціальностями «Початкова освіта з додатковими кваліфікаціями» та «Дошкільна освіта».
У цьому закладі багато уваги приділяється громадянському, патріотичному, естетичному вихованню. Викладачі вишу постійно працюють над удосконаленням навчального процесу, впровадженням сучасних освітніх технологій. Щороку учні коледжу стають переможцями та призерами регіональних та обласних олімпіад, а його випускники – висококваліфікованими педагогами дитячих садочків, шкіл нашого міста та області.
Жовтоводські студенти націлені на успіх
За активну участь у громадському житті, сумлінне ставлення до навчання, активну громадську позицію та з нагоди Міжнародного дня студента Подяками міського голови та цінними подарунками від відділу молоді і спорту виконкому міськради були відзначені:
- Говор Аліна, студентка ІІІ курсу Жовтоводського промислового фахового коледжу Дніпровського національного університету імені О.Гончара;
- Чернишов Станіслав, студент IV курсу Жовтоводського промислового фахового коледжу Дніпровського національного університету імені О.Гончара;
- Гарькава Катерина, студентка IV курсу КЗ «Жовтоводський фаховий педагогічний коледж» ДОР;
- Кудієнко Юлія, студентка II курсу КЗ «Жовтоводський фаховий педагогічний коледж» ДОР;
- Колєсніков В’ячеслав, учень ДПТНЗ «Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти»;
- Сергатий Владислав, учень ДПТНЗ «Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти».
Вітаємо всіх студентів зі святом і закликаємо вас ніколи не втрачати можливостей, бути впевненими у своєму успіху та підкорювати найвищі вершини.
Марина Котова, спеціаліст по роботі зі ЗМІ виконкому міськради.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar