Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | До Жовтих Вод їде мобільний сервісний центр МВС України

До Жовтих Вод їде мобільний сервісний центр МВС України

Реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія та видача міжнародних водійських прав, замовлення довідки про несудимість – усі ці державні послуги ви можете отримати в мобільному сервісному центрі МВС України, який прибуде до Жовтих Вод 5 жовтня.

Наприкінці березня в Україні запрацювали мобільні сервісні центри МВС. Їхнє завдання — приїздити на місця, де немає стаціонарних сервісцентрів, і надавати громадянам відповідні послуги. У зручності звернення та якісному обслуговуванні переконалися тисячі мешканців невеликих українських міст. На черзі – і Жовті Води. До нашого міста мобільний сервісний центр МВС приїде 5 жовтня. Попереднє місце розташування – біля виконкому міськради (бульвар Свободи, 33) або Центру надання адміністративних послуг (бульвар Свободи, 56/127). Час роботи – узгоджується додатково (залежить від відстані населеного пункту, до якого буде здійснено виїзд).

Послуги, які надаватиме мобільний сервіс-центр:

-         реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;

-         заміна посвідчення водія;

-         видача міжнародного посвідчення водія;

-         прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Аби скористатися послугами мобільного сервісного центру МВС, жовтоводцям необхідно звернутися до адміністраторів ЦНАПу та подати заявку. Адже виїзд мобільного сервісцентру можливий лише за наявності 10 і більше заявок від громадян на отримання послуг.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar