Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Допомога багатодітним родинам

Допомога багатодітним родинам

Українців має ставати більше, і жити вони мають краще – Президент ініціював нові виплати для багатодітних родин. З квітня кожна сім’я, що має більше трьох дітей, отримуватиме майже 1700 гривень на третю і кожну наступну дитину щомісяця. Це один з кроків президентської стратегії з подолання бідності. Уряд вже ухвалив відповідну постанову.

«Допомога при народженні дитини також має дві мети. Перше – це є боротьба з бідністю. Бо несправедливо, коли родина, де немає дітей, отримує ту саму зарплату, і родина, яка має трьох, чотирьох і більше дітей, а зарплата та сама. Це означає, що вони вдвічі гірше живуть. А оскільки ми маємо дві мети. Перше – боротьба з бідністю, а друге – щоб українців було більше.  Я як багатодітний батько дуже добре знаю це, бо у мене четверо дітей. І з першого квітня прожитковий мінімум 1669 і аж до майже 1800 грн наприкінець року, кожній дитині – третій і більше до 6и років починається виплачуватися вже і зараз» — заявив Президент України Петро Порошенко.

                                                                                           

5 комментарии на “Допомога багатодітним родинам
  1. Отлично, теперь неблагополучных семей (голодных,босых детей) станет еще больше!!!!

  2. что за бред. Деньги на все программы закладываются в бюджеты и никакие инициативы не могут исполнятся без внесения финансирования в бюджет. КМУ? А что оно разве уже ВРУ?)) Бюджет 2019 года принят в декабре 2018 года всего-то три месяца назад начал действовать, а тут тебе инициаторы)))

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar