Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Дошкільнята завітали на екскурсію до рятувальників

Дошкільнята завітали на екскурсію до рятувальників

 

17-го вересня вихованці Комунального закладу дошкільної освіти №24 «Теремок» завітали на екскурсію до 38-ої державної пожежно-рятувальної частини 5-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Під час екскурсії діти ознайомились із оперативно-службовою діяльністю пожежно-рятувального підрозділу, автопарком пожежних машин та їх укомплектованим спорядженням, особовим складом чергового караулу та їх обмундируванням.

Рятувальники розповіли дітям про основні причини виникнення пожеж, можливі наслідки пустощів з сірниками, запальничками та іншими небезпечними предметами і речовинами. Окрему увагу було приділено ознайомленню дітей з алгоритмом дій при виявленні підозрілих предметів на вулиці. Дітям пояснили, що в такій ситуації необхідно попередити перехожих про можливу небезпеку, а головне, в жодному разі не чіпати знахідку.

Діти з задоволенням розглядали аварійно-рятувальну техніку та знайомились з роботою вогнеборців. Цікаві бесіди, насичені різними експонатами викликали не аби яке захоплення малечі.

Наостанок зустрічі фахівці ДСНС вручили педагогам пам’ятки з основними правилами безпеки життєдіяльності.

 

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar