Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Довгоочікуване світло!

Довгоочікуване світло!

Нарешті бульвар Хмельницького засяяв новими вогниками. Тепер по вулицям у вечірній час не страшно ходити і мешканці цього району можуть спати спокійно, адже крадіжок та нічних розбірок під вікнами при такому освітленні не повинно бути. «Ало, я хочу Вам повідомити, що наша вулиця вже освітлюється. Горять навіть ті ліхтарі, які вже багато років не вмикалися. Велике спасибі за допомогу», — говорить у телефонній розмові пані Олена, яка і надіслала нам фото нічної зйомки. Старі ліхтарі по вулиці замінили на новенькі. Редакція газети «Жовті Води» дякує управлінню ЖКГ та ЖРЕМ за швидке реагування і вирішення проблеми освітлення. Ми завжди в центрі подій.

 

6 комментарии на “Довгоочікуване світло!
  1. И освещают новые фонари не дорого с тротуаром, а дома напротив. т.к. смотрят вверх а не вниз.

  2. Красиво живем! то что должно быть в обязательном порядке — «СПАСИБО БОЛЬШОЕ!!» Уже так эти пиджаки народ загнали.. и просвета не видно!

    • не знаю кто такие «пиджаки», но если это управленцы, то многих из них вы избираете лично и еще и тайно. Так что выбор за народом.

    • Относительно «за швидке реагування і вирішення проблеми». А сколько времени прошло со времени принятия решения депутатами до разработки проекта реконструкции и реализации в жизнь.

    • О ! Прозаседавшийся недоволен тем , что не может примазаться и вменить себе в заслугу хоть что-нибудь. Без сопливых обошлись !

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar