Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Економія газу – дороге задоволення

Економія газу – дороге задоволення

Історія «з бородою» — лічильники газу на жовтоводських будинках. Газовий колективізм влітає жовтоводцям в копійку — все більше мешканців отримують платіжки з величезними нарахуваннями. В результаті, сусіди сваряться, намагаючись вияснити – хто ж «спалює» найбільше спільних грошей, а в місті зростає напруга. Масла у вогонь підливають ще й тим, що відключають будинки від газопостачання на кілька днів. На суспільні хвилювання газівники не звертають уваги і продовжують свою роботу. Ось як коментують ситуацію в ПАТ «Дніпропетровськгаз».

За словами працівників Жовтоводського газового господарства, усі їхні дії потрібно для того, щоб виявити витік газу в будинках. А таких по місту – багато. «Наразі триває посилена робота по складанню балансу газу. Бо за зимовий період втрати та витоки газу виявились більше допустимих» – каже менеджер з продажу ПАТ «Дніпропетровськгаз» Володимир Дудка. Тим паче, що незабаром закінчиться опалювальний сезон, а отже, використання газу збільшиться.

Обурення мешканців з приводу величезних платіжок газовики коментують так: буцімто, є такі будинки в місті, де газу використовують навіть менше норми. «В одному будинку – шість кубометрів, в іншому – чотири, ще в двох – по шість кубометрів» — заявив В. Дудка. Проте, адреси цих диво-будинків не назвав. Зіслався на те, що не пам’ятає.
Та газівники запевняють: з появою побудинкових приладів обліку жовтоводці використовують менше газу, аніж раніше. В.Дудка каже – помітив таку тенденцію, що з місяця в місяць в одному й тому ж будинку газу витрачають все менше. «Якщо в минулому місяці взяли, наприклад, 20 кубометрів, то в наступному – вже вісімнадцять». Та й не дивно, адже сплачувати щомісяця на сто гривень більше, мабуть, не бажає ніхто.

9 комментарии на “Економія газу – дороге задоволення
 1. Сегодня проезжал в районе ГРП на Веселой Ивановке. Запах был приличный, а это ведь потери…

  • АНАТОЛЬ
   В аварийку горгаза позвонил?
   Сообщил в МЧС об угрозе?
   Не?
   Ну спасибо, что хоть написал!

 2. С 1-го апреля с вас хотят начать собирать абонентскую плату за потребление газа.
  Вне зависимости — берёте или не берете, вы будете платить дополнительно.
  Например, за плиту 77 грн.

  Причина простая — владельцам облгазов очень нужны деньги.

  http://ilife-news.com/46437-s-1-go-aprelya-vy-budete-platit-dopolnitelno-za-plitu-77-grn-kucherenko.html

 3. А ящики со счетчиками пытаются умельцы вскрыть. Мне слышно как ночью шурудаят.И замочек слабоват. Если попытка удастся, то мы домом взлетим на воздух? Стена на которой повешен счетчик, общая с моей квартирой.

  • Не нойте , а набирайте 102 и 104. Не занимайте позицию «моя хата скраю» , обычно крайняя хата горит первой )))

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar