Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Естафета поколінь

Естафета поколінь

Газета «Жовті Води» продовжує слідкувати за розвитком шахового спорту в нашому місті. Зокрема, за тим, як ентузіасти шахового клубу «Біла тура» популяризують шашки і шахи серед школярів. Вже кілька років молодші учні №8 змагаються між собою на шахових турнірах. Ще одна зустріч маленьких шахістів відбулася напередодні весняних канікул: в боротьбі за почесний трофей зустрілися команди 3-А і 4-А класів СШ №8. Як виявилося, доля звела маленьких любителів шахового спорту не випадково. 25 років тому їхні батьки також зустрічалися в інтелектуальних поєдинках.
«Більше 25 років тому, коли шахи і шашки були дуже популярні в Жовтих Водах, у нас працював міський шахово-шашковий клуб «Біла тура», два клуби при підприємствах — «Вертикаль» і «Бадьорість», і два гуртка — в Будинку дітей та юнацтва і в СЮТ – розповів нам представник клубу «Біла тура» Микола Сафронов, — З ініціативи директора Письмової В.Я. на базі БДіЮ було організовано і проведено командну першість шкіл з шашок та шахів. У змаганнях взяли участь всі 12 шкіл міста, і переможцями цих змагань стала команда ЗОШ №3 в складі: Сафронов Е., Бунчук Е., Німець А., Петриченко В., Коляса А. і Сафронова Т. Учасники команди СШ №3 багаторазово були призерами різних змагань. Євген був чемпіоном міста серед школярів, Едуард — чемпіоном міста з преферансу, Таня — до теперішнього часу є чемпіонкою міста з шахів серед жінок.
Пройшли роки … У кожного з них — свій життєвий шлях. Закінчили ВНЗ, працюють. Едуард і Євген, виконуючи своє призначення, посадили дерева, побудували будинки, ростять і виховують дітей, прищеплюючи їм любов до знань, праці і спорту, особливо до інтелектуальних видів — шашок та шахів. Син Євгена Єгор став чемпіоном СШ №8 з шашок, а дочка Едуарда Катя — найкраща серед дівчаток молодшої вікової групи. Не випадково вони стали капітанами своїх команд, які і зустрілися в «Кубку виклику» з шашок».
Цього разу у впертій боротьбі перемогу здобув 3-А клас. Команда була нагороджена кубком, а учасники — дипломами та грамотами. Крім того, кожен учасник отримав солодкий приз в рамках сумісної програми А.І. Затинацкого (ТД «Добробут») і ШШК «Біла тура» з навчання і популяризації інтелектуальних ігор серед дітей.
Капітани команд Катя Бунчук і Єгор Сафронов гідно прийняли естафету від батьків, і , сподіваємось, ми ще побачимо їхні імена серед призерів змагань у майбутньому.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar