Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Футбольний ліхтарик

Футбольний ліхтарик

Спочатку хулігани навели марафет в парку Слави, розтрощивши щойно пофарбовані лавочки, а 8 жовтня там же можна було спостерігати таку картину: плафон з ліхтаря самотів на лавочці, при цьому був абсолютно цілим, неначе його акуратно зняли зі стовба. Можливо комусь знадобилася лампа? Поки влада намагається відновити освітлення по місту, деякі нелюди псують міське майно і все роблять всупереч відновленню. Складається враження, що ці вандали намагаються перетворити місто на руїни. А як ще можна сприймати биті лавки, розриті по кладовищу могили, биті ліхтарі, перевернуті урни для сміття, викопані труби, обірвані провода і тому подібне? Звичайно легше всього звинуватити владу за бездіяльність, проте за таку вандальну діяльність медаль теж не повісять. Прикро, що власна вигода цінніша за благоустрій міста і комфорт його жителів.

,
3 комментарии на “Футбольний ліхтарик
  1. Родители алкаши — дети хулиганы — ментам пох. Но это только начало. Детки-то растут…

  2. мне очень жаль,что у нас поколение никак не хочет меняться в лучшую сторону это болезнь невежества внутри, в голове . В голове народа мусор. Очнитесь ,уважайте себя в первую очередь.Эти не люди,которые это сделали ,просто шваль только ломать умеют.

  3. мне очень жаль,что у нас поколение никак не хочет меняться в лучшую сторону это болезнь невежества внутри, в голове . В голове народа мусор. Очнитесь ,уважайте себя в первую очередь.Эти не люди,которые это сделали ,просто шваль только ломать умеют.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar