Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Газові компанії Дніпропетровщини звернулись до влади через критичну ситуацію на газовому ринку

Газові компанії Дніпропетровщини звернулись до влади через критичну ситуацію на газовому ринку

Асоціація газового ринку України та майже півсотні газорозподільних і газопостачальних компаній звернулися до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови НКРЕКП з відкритим листом щодо можливого виникнення колапсу із розрахунками за спожитий природний газ та послуг з його транспортування і розподілу, що ставить під загрозу функціонування галузі.

Як йдеться у відкритому зверненні: на сьогодні в Україні утворилася патова ситуація, коли вся нормативно-правова база, яка передбачає проведення розрахунків споживачів за природний газ та послуги з його транспортування і розподілу, втратила чинність.

Учасники ринку пояснюють, що такі обставини виникли через скасування 10 квітня Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг свого рішення щодо встановлення тарифів за послуги із доставки газу та обслуговування мереж, які були розраховані як плата за приєднану потужність.

Відкрите звернення газових компаній і Асоціації газового ринку за посиланням: https://dp.104.ua/ua/for-clients/news/id/vidkritij-list-uchasnikiv-gazovogo-rinku-schodo-za-23432

5 комментарии на “Газові компанії Дніпропетровщини звернулись до влади через критичну ситуацію на газовому ринку
  1. А чей же собственно газ? Кто его собственник от скважины до газовой печки?)) Получил ли сельский голова Елизаветовки ответ на этот вопрос?

  2. Прочитала источник и увидела, что это или фэйк или лажа или нас разводят, как лохов. Письмо адресовано Порошенко, Гройсману и Волку (председателю НКРЭКП). Так его же 12.04.2017 Порошенко уволил м подписал приказ, Волк сам заявил об этом на своём отчёте. А 13.04.2017 официально объявили. Так кому адресовано письмо № 0419-2 от 18.04.2017. Ну не стыковка в числах получается?!

    • Президент України Петро Порошенко вже затвердив відставку всього складу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на чолі з головою Дмитром Вовком. http://informator.news/holova-nkrekp-dmytro-vovk-povidomyv-pro-vidstavku/ Так что жалуйтесь в ООН))

  3. «За його словами, Ryanair очікує, що аеропорт «Київ» знизить аеропортовий збір у середньому на 60-80%. Однак в Україні цей збір є регульованим тарифом, в який входить вартість палива, опалення, зарплата персоналу та інше.
    За словами Костржевського, в Європі є державні дотації для аеропортів, в Україні такого немає.» http://www.epravda.com.ua/news/2017/04/22/624146/ А нам втюхивали, что рынок их кормит))

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar