Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Головна ціль життя – знайти свій шлях

Головна ціль життя – знайти свій шлях

У кожного з нас є свій шлях, який ми самі обираємо, плануємо наступні кроки та намагаємось більше не повертати «не туди». Але є щось таке, що зовсім не залежить від нас самих, – доля чи генетична пам’ять, можете називати це як завгодно. Як серед всього різноманіття подій обрати саме те, що тобі потрібно? Навіть не мозком, а серцем.

Юлія Венгерова знає, що від свого покликання не втечеш. Дівчина дуже довго намагалась чинити опір тому, що їй було «визначено». Але одного разу всі шляхи привели її саме до того, що подарувало можливість об’єднати все бажане в одній роботі. Кафе «Веранда» знаходиться під чуйним керівництвом цієї позитивної та енергійної людини!

Юля почала працювати з 17 років. Цей період якраз припав на навчання в університеті. Дівчина була й адміністратором одного з закладів міста, й вожатою у дитячому таборі. Потім вона працювала в інституті за різними напрямками.
На кожному з етапів, героїня мого проекту мала декілька робот: одна – для душі, інша – для заробітку. Її життєвий шлях прокладався таким чином, що вона завжди отримувала корисну інформацію і нові знання. Можливо, саме це бажання вдосконалення й давало можливість знаходити все нові й нові місця праці, котрі на деякий час задовольняли внутрішнє покликання.

Окрім цього, Юля займалась перекладацькою діяльністю та фрілансом (онлайн робота). Можна помітити, що діяльність на протязі її життя була зовсім різною, але завжди була відчутна одна тоненька лінія – багато спілкування з різними людьми, які дивляться на світ з трохи іншої сторони.
Ось так, «блукаючи» серед стежок, героїня мого проекту дійшла до того, що повинно було бути в її житті – керуюча посада, бо всі її родичі розвивались саме в такому напрямку. Після чисельних спроб себе у різній діяльності, Юля почала працювати менеджером в кафе «Веранда». Окрім цього дівчина пише свою книгу, у якій ділиться життєвим досвідом, бо майже кожен з нас деякий час «блукає» серед сотні стежок і потребує поради.

Головний мотив героїні мого проекту полягає в постійному розвитку, в тому, щоб вистояти всі «удари» життя та бути спроможною дати відсіч. Так, в житті дівчини траплялись різні ситуації, але вона змогла віднайти в собі сили, щоб йти далі та не втратити себе справжню. Юля прийшла до того, що повинно було бути в її житті, – зараз вона працює для душі та отримує задоволення від кожного робочого дня.
Дівчина говорить, що коли йдеш по своєму шляху, все відбувається саме так, як треба, людина навіть виглядає краще та заряджає інших позитивною енергетикою! Шукайте й Ви себе, можливо, Гармонія чекає на Вас саме на наступній стежці.

Аліна Касілова

6 комментарии на “Головна ціль життя – знайти свій шлях
  1. Очень хороший человек, и мама у нее — хорошая. Искренне желаю успеха!
    Как-то за всеми этими склоками с ПЖРЭО, грабежами средь бела дня и унылыми ЖОПами совсем забываешь, что вокруг много светлого. Спасибо за очерк!

    • ГОРОЖАНИН, а причём здесь мама ? И папа был хорошим. И дядя. А вот собачка , в самом деле, хорошая.

  2. Неужели, эта драчунья в школьные годы, которая была очень жестоко девочек, превратилась в паиньку? Не верю. И книгу пишет? Хотел бы я эту книгу почитать.

  3. Аноним, наверное, тебе хорошо досталось если до сих пор помнишь? А если серьезно ну почему что-то хорошее, положительное обязательно надо обгадить? Девушка симпатичная, умная, целеустремленная , сейчас не часто такие встречаются.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar