Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | «І КНУТОМ,І ПРЯНИКОМ!»

«І КНУТОМ,І ПРЯНИКОМ!»

ЯКЩО ВАМ ВІДМОВИЛИ У СУБСИДІЇ-НЕ ПАДАЙТЕ ДУХОМ. В ЦЬОМУ СЕЗОНІ ЗА ТЕПЛО ВИ МОЖЕТЕ РОЗРАХОВУВАТИСЬ РІВНИМИ ЧАСТИНАМИ ПРОТЯГОМ РОКУ.

Зазвичай опалювальний період для тих,хто не отримує субсидії ділиться умовно на три етапи проплат:початок опалення, найхолодніший та найдорожчий зимовий місяць і найдешевший останній місяць перед відключенням батарей.

В ‎2018-2019 опалювальному сезоні планується затвердження таких тарифів для абонентів житлових будинків і квартир без приладів обліку:

ЖОВТЕНЬ-12,57грн/м2

ЛИСТОПАД-29,87грн/м2

ГРУДЕНЬ-42,44 грн/м2

СІЧЕНЬ-48,73 грн/м2

ЛЮТИЙ-36,5 грн/м2

БЕРЕЗЕНЬ-29,8грн/м2

КВІТЕНЬ-4,72грн/м2.

Якщо ви помножите вартість квадратного метра кожного місяця на кількість квадратів вашої квартири,то побачите,що сума виходить шокуюча, і,зрозуміло, що не кожен взмозі оплатити вартість найхолоднішого зимового місяця,тим паче без субсидії.

Саме тому КП»Жовтоводськтепломережа»

пішло назустріч жовтоводцям і дає можливість розділити оплати рівними частинами протягом року.Тобто абоненти,яким відмовили в отриманні субсидії, зможуть сплачувати в опалювальний період лише 50%вартості спожитих послуг.Решту 50% -доплатити в літній період.

Для цього вам потрібно звернутися до підприємства»Жовтоводськтепломережа» із письмовою заявою про надання розстрочки в оплаті послуг з централізованого опалення.

Це був пряник. А тепер жорсткий кнут! Увага! Зі слісними неплатниками заборгованості за спожите тепло підприємство розпочинає серйозну роботу із залученням спеціалізованої юридичної організації зі стягнення з боржника боргу на договірній основі.Суд для боржників буде неминучий-запевняє керівництво тепломереж. Хочеш грітися-плати.

Один комментарий на “«І КНУТОМ,І ПРЯНИКОМ!»
 1. ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 19 жовтня 2016 р. № 744

  ЗМІНИ,
  що вносяться до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення
  А предприятию о рассрочке за газ Гройсман забыл упомянуть?

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar