Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Інформація відділу охорони здоров’я виконкому станом на ранок 06.04.2020 року :

Інформація відділу охорони здоров’я виконкому станом на ранок 06.04.2020 року :

До сімейних лікарів звернень не було. Невідкладна допомога надана 5 пацієнтам вдома. Здійснюється контроль за станом здоров’я  60 осіб, що повернулися з-за кордону. Також ведеться контроль за станом здоров’я членів сімей осіб, що повернулися з-за кордону (49 осіб).  Здійснюється контроль за станом здоров’я  2 осіб, які відвідували міста України та мають симптоми ГРВІ. «Нагадуємо, при симптомах ГРВІ  звертайтеся до сімейних лікарів! Не займайтеся самолікуванням! Обов’язково носіть маски!!! Сімейні лікарі працюють   з 8.00 до 18.00. Невідкладна медична допомога працює щоденно з 8 до 20 години,тел. 0993310410, до екстренної медичної  допомоги звертайтеся  за телефоном 103. В стаціонарних відділеннях лікарні знаходиться 71 пацієнт, в тому числі: з ГРВІ 5 осіб, з пневмонією 7 осіб. У відділенні анестезіології з ліжками інтенсивної терапії знаходиться 4 особи, з них двоє з пневмонію ( тест на коронавірус негативний).

,

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar