Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Інформація відділу охорони здоров’я виконкому станом на ранок 30.04.2020 року.

Інформація відділу охорони здоров’я виконкому станом на ранок 30.04.2020 року.

Шановні жовтоводці, лабораторно підтверджених випадків на COVID-19 у місті немає. До сімейних лікарів звернулося 11 пацієнтів із симптомами ГРВІ, з них двоє дітей. Один пацієнт з легкою формою пневмонії, експрестест на коронавірус негативний, лікується вдома. Здійснюється нагляд за станом здоров’я 23 осіб, що повернулися з-за кордону та за станом здоров’я їх сімей(19). Також на контролі лікарів двоє пацієнтів, що відвідували інші населені пункти України та мають симптоми ГРВІ. Сімейні лікарі 1 травня не працюють, 2 травня працюють з 8 до 16.00, 3 травня з 8 до 12.00. Невідкладна медична допомога працює щоденно з 8 до 20 години, тел. 0993310410, до екстренної медичної допомоги звертайтеся за телефоном 103. В стаціонарах лікарні лікуються 68 пацієнтів, з них троє з ГРВІ. За минулу добу до міської лікарні госпіталізовано 8 пацієнтів. Амбулаторно надано допомогу в приймальному відділенні лікарні 6 пацієнтам. В реанімації четверо пацієнтів, не пов’язаних з пневмонією. Всього з початку квітня виконано експрес тестування на коронавірус 62 особам, з них п’яти медичним працівникам та трьом пацієнтам, які придбали тести за власні кошти. Виконано 26 аналізів ПЛР, отримано 25 негативних результатів, 1 аналіз в роботі. На сьогоднішній день в Криворізькій інфекційній лікарні із діагнозом пневмонія лікуються четверо жовтоводців, у двох пацієнтів аналіз ПЛР негативний. Результат аналізу ПЛР пацієнтки, яку направлено до м.Кривого рогу з підозрою на коронавірус, негативний.

,
Один комментарий на “Інформація відділу охорони здоров’я виконкому станом на ранок 30.04.2020 року.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar