Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Інновація від газовиків – реєстрація Особистого кабінету «під ключ»

Інновація від газовиків – реєстрація Особистого кабінету «під ключ»

Сучасний світ постійно змінюється, винаходи, які ще зовсім нещодавно здавалися недосяжними, зараз активно використовуються в повсякденному житті, нові технології витісняють застарілі. Компанія АТ «Дніпропетровськгаз» крокує в ногу з часом та впроваджує новітні сервіси для клієнтів.

Відтак, щоб сплатити за послугу з доставки газу чи передати показники лічильника, не обов’язково відвідувати банківські установи та відділення газорозподільної компанії, достатньо лише мати комп’ютер чи смартфон. Спеціально для клієнтів АТ «Дніпропетровськгаз» було розроблено онлайн-сервіс Особистий кабінет на сайті 104.ua.

За допомогою інтернет-ресурсу споживачі газу можуть за декілька хвилин здійснити оплату за послуги з розподілу, перевірити стан особового рахунку, проаналізувати обсяги спожитого газу та дізнатися актуальні тарифи.

Окрім цього, у споживачів з’явилась унікальна можливість скористатися функцією «Експрес-реєстрація». Відтепер, для того, щоб стати користувачем Особистого кабінету, клієнтам АТ «Дніпропетровськгаз» варто лише зателефонувати до контакт-центру за номером (067) 00 90 104 і повідомити оператору номер особового рахунку. Після розмови на мобільний телефон надійде смс-повідомлення, в якому будуть вказані логін та пароль для входу на сайт 104.ua.

Далі необхідно перейти за посиланням на сайт, зазначити дані для входу та насолоджуватися перевагами онлайн-ресурсу. Кожен  має можливість вирішувати всі «газові» питання в декілька кліків!

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar