Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Інтерв’ю з Сергієм Притулою (повна версія)

Інтерв’ю з Сергієм Притулою (повна версія)

-         Наскільки нам відомо, частину заробітку з концертів Ви витрачаєте на допомогу воїнам АТО. На що саме плануєте використати гроші зароблені на концертах у Жовтих Водах?

-         Усі ці роки наш колектив «Вар’яти Шоу» намагається підтримувати  хлопців на фронті. За останні 4 роки ми передали на їхні потреби понад 4 мільйонів гривень. З червня 2015 року ми допомагаємо психологічно-реабілітаційному центру «Крок на зустріч» у Тернополі.  І саме у цей центр буде направлено частину коштів, зароблених на концертах у Жовтих Водах.

-         Оскільки Ви вже неодноразово були в Америці – назвіть декілька речей, які є в Україні, але немає там. 

-         Як кажуть, російський ліберал закінчується на українському питанні (сміється Сергій). Не вважаю це недоліком, але все ж їхня пунктуальність, їхня практичність, їхня дотриманість букві закону іноді вилазять боком тим, хто не звик до подібної системи цінностей. Звичайно, набагато простіше було б говорити про те, чого бракує нам у порівнянні з їхнім суспільством. І тут навіть справа не в хороших дорогах. Найбільше, що мене вражає у Америці – це те, як суспільство дбає саме про себе. Там немає якоїсь категорії людей яка була б викинута з суспільства чи обмежена у чомусь. Це саме те чого нам катастрофічно  бракує.

-         В одному з інтервю Ви повідомили, що на переаншлагах вам легше зробити додаткові концерти, аніж підняти ціни на квитки. Як часто доводиться так робити? Чи залежить це від кількості населення міста?

-         Як показує практика, це не залежить від кількості населення. Адже, що у Жовтих Водах, що у Києві було по два концерти. Щоправда у Києві зал був трішки більший. А на рахунок цінової політики я точно знаю, що серед трьох українських гастролюючих гумор-шоу, у нас найдоступніший квиток. Ми ніколи не накручуємо ціни. У шоу є певні принципи: до нас на концерт можуть прийти всі хто хочуть, а не лише ті, хто можуть собі це дозволити.  Тому, у будь-якому місті, де в нас відбувається концерт, є певний відсоток квитків, які можуть дозволити собі і школяр, і студент, і молодий спеціаліст.

-         Як гадаєте краще працювати у жіночому колективі, чи у чоловічому? У якому із них легше уникнути суперечок?  

-         Навіть не знаю. Я у жіночій компанії ніколи не працював. Не користувався ні Avon, ні Mary Kay (Сміється). Взагалі у нас творчий колектив і неважливо, хто в ньому домінує. Все одно ти так чи інакше приречений на конфлікти. Буде абсолютно неправильно казати, що у нас у колективі немає якихось непорозумінь. Але вони здебільшого пов’язані із творчим процесом. Адже я досить таки вибагливий керівник. Я тішуся тим, що у нас в останні роки максимально здорова атмосфера. Хлопці всі великі молодці та великі професіонали.

-         За яким принципом Ви відбираєте теми для скетчів? І про що жартувати взагалі не хочеться?

-         Ми працюємо з побутовим гумором. 8 років тому, коли створювалося «Вар’яти Шоу», я сказав хлопцям: у нас стовідсоткова українська мова, на сцені не лаємося і не жартуємо про політику, тому що вона вже оскому набила. І я навіть після всіх цих років не жалкую, що обрав саме цей шлях. Наприклад, політичний гумор, який традиційно є достатньо актуальним, недовговічний. Гумор — це досить  дивна територія. Один і той самий жарт у різних людей може викликати різну реакцію. Тому секрет успішного гумору полягає у тому, що він актуальний саме тут, саме зараз і саме на цю аудиторію.

-         Як відноситеся до декомунізації?

-         Якщо дивитися глобально, то я підтримую це. Тому що жити у місті названому на честь Кірова, який конкретно нічого не зробив для людей, що проживають в Україні, не дуже приємно. Звичайно більшість ваших читачів зараз скажуть: «Та що він розуміє, і так далі», але я в такі моменти просто лютуюся. Все ж таки, подібні питання мають вирішувати місцеві громади.

-         Чи часто до Вашої «варятівської» сімї приєднуються нові артисти?

-         Ні. Хоча у нас завжди відкриті двері, ми завжди у пошуку нових обличь. Я постійно кажу, що якщо у вас є бажання – приходьте, пишіть. Я навіть у минулому році кастинги робив. Але поки що у нашому колективі змін не має.

-         Як ставитеся до критики? Кого вважаєте своїм головним критиком?

-         Я максимально позитивно ставлюся до конструктивної критики. Вона допомагає стати кращим. Адже ти не завжди бачиш себе зі сторони. Саме тому ми кожного місяця робимо по три концерти у місті Львів, у маленькому клубі на 400 чоловік. Це для того, щоб «обкатати» матеріал. Ми зробили концерт і бачимо: тут смішно, а тут ні, це треба прибрати, це — залишити, а це — допрацювати. Ніхто не застрахований від помилок.

-         Відносини всередині Вашого колективу дружні, чи ви ставитеся один до одного виключно як колеги?

-           Знаєте, ми давно перейшли кордон «просто дружби». Ми вже дітей один в одного хрестимо. Як показала практика української політики, кумівство – це фундамент української державності. Тому ми укріпляємо наші стосунки і всередині колективу. Хоча, чесно кажучи, це заважає у роботі. Як можна кричати на рідного кума? (сміється).

-         Як тримаєте себе у тонусі? Що порадите людям?

-         Спорт ніхто не відміняв. Попри щільний графік намагаюсь про нього не забувати. Також ми майже весь час жартуємо. Це піднімає настрій. Теж не менш важливо бачити у людях хороше. Людина бачить навколо себе те, що хоче бачити. І намагайтеся робити те, що вам подобається, приносить задоволення.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar