Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Кандидатів в держслужбовці перевірять на знання української мови

Кандидатів в держслужбовці перевірять на знання української мови

Хочеш працювати на державній службі – спілкуйся українською. Перевірка знання державної мови буде складатися з письмової та усної частин, повідомляє ЮРЛІГА.
Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі на держслужбу, має подати свідоцтво атестації щодо вільного володіння державною мовою. Для проведення атестації будуть створені спеціальні комісії з викладачів уповноважених вузів. Склад комісії не буде перевищувати 4 осіб.
Атестація буде складатися з наступних етапів:
- подача заяв кандидатами на зайняття посади держслужбовця;
- проходження письмовій атестації;
- проходження усної атестації;
- визначення результатів;
- інформування учасників про результати атестації.
Також визначено порядок видачі свідоцтва про атестацію та обов’язки кандидатів в держслужбовці.
Порядок атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою затверджений постановою Кабміну від 26 квітня 2017 року.

Один комментарий на “Кандидатів в держслужбовці перевірять на знання української мови
  1. А що будемо робити з тими держслужбовцями, які вже працюють, але не розмовляють та не пишуть на державній мові? Звільняти за невідповідність посаді?

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar