Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Карантин не звільняє від оплати за водопостачання

Карантин не звільняє від оплати за водопостачання

Законом України № 3219 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)», який було ухвалено парламентом 17 березня, Верховна Рада заборонила під час карантину і протягом 30 днів після його скасування штрафувати за несвоєчасну оплату комунальних послуг та обмежувати (призупиняти) комунальні послуги. Але Жовтоводський водоканал стверджує: 

«ТАКА ТИМЧАСОВА ЗАБОРОНА НЕ ОЗНАЧАЄ, ЩО ДЕРЖАВА ДОЗВОЛЯЄ НЕ ПЛАТИТИ ЗА ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ!» Керівництво водоканалу наполегливо радить споживачам вчасно сплачувати за спожиту воду для уникнення накопичення значних сум заборгованості, тому що від своєчасної оплати за спожиті послуги залежить безперебійне водопостачання міста. У зв’язку з тим, що підприємство надає послуги водопостачання та водовідведення жителям міста, підприємствам та установам цілодобово, воно потребує постійних грошових надходжень за спожиті послуги для стабільного функціонування, а саме для: своєчасної сплати за використану у технологічному процесі підготовки питної води та очищення стоків електроенергію, закупівлі хімічних реагентів для очищення води та стоків, закупівлі сировини, матеріалів, комплектуючих, запчастин і пального для своєчасного, якісного ремонту водопровідних і каналізаційних мереж, та роботи спецтехніки, закупівлі засобів індивідуального захисту працівників, що забезпечують стабільну і безперебійну роботу підприємства. Як же платити людям вчасно, коли підприємство обмежило свою роботу? Працівники чодоканалу радять оплачувати за послуги в онлайн-режимі. Для тих, хто уже сплачує онлайн, в особистому кабінеті передбачена можливість зареєструвати кілька адрес і сплатити також комунальні послуги за своїх батьків, бабусь та дідусів, які ще не користуються онлайн-платежами або ще не опанували ці сервіси.
Для проведення перерахунків, передачі показань лічильників, оплати за спожиті послуги, телефонуйте:
Відділ збуту (050) 374 06 85 (095) 234 75 36 (050) 421 49 15
Приймальня (095) 291 60 11
Бухгалтерія (095) 240 64 61
Диспетчерська служба (095) 234 74 82
• на сайті https://evk.dp.ua/;
• в будь-яких банківських установах та терміналах самообслуговування.

На сайті Водоканалу повідомляється, що після закінчення карантину, КП «ЖВК»ДОР» буде вимушене застосовувати передбачені законодавчими актами та договором на надання послуг з водопостачання та водовідведення, штрафні санкції.

,

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar