Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Картинний світ музею. Виставка робіт аквареллю дніпровської художниці Тетяни Дзекунової.

Картинний світ музею. Виставка робіт аквареллю дніпровської художниці Тетяни Дзекунової.

Поринути у світ краси та мистецтва запрошує міський історичний музей ім. Ю. Пригожина. Конференцзала музею прикрашена чудовими картинами, в яких відчувається прозорість поглядів на мистецтво, адже роботи, виконані аквареллю, по- особливому витончені і ніби-то живуть своїм життям на папері. В кожній картині відчуваються емоції художниці. На виставку картин завітали пошановувачі мистецтва, жовтоводські художники, майстрині, педагоги та студенти педагогічного коледжу і просто любителі прекрасного, щоб не лише переглянути акварельну творчість, а ще й познайомитися з талановитою художницею, яка довгий час жила і працювала в м. Жовті Води, Тетяною Михайлівною Дзекуновою. До презентації виставки її картини вже були представлені глядачам, тому бажаючі мали змогу ознайомитися з творчістю художниці. Свої картини пані Тетяна оцінює скромно, говорить, що критиків у неї немає, та й сама бачить, коли вийшло гарно, а чого не варто і людям показувати. Художниця зізнається, що образи і портрети людей малює рідко, цьому ще треба повчитися, пригадати основні елементи, адже 30 років не брала пензлика в руки. Оскільки сама художниця родом із Казахстану, то і в картинах має місце відображення гірської природи, потоки рік. А от жовтоводських пейзажів поки що в роботах пані Тетяни немає, не дивлячись на те, що більше 10 років вона прожила саме тут, в нашому містечку. «Сьогодні я пройшлась вулицями міста. Вдихнула повітря минулого, побачила гарні дерева, які 10 років тому були ще маленькими, — усе навіяло мені спогади та нові враження»,- говорить Тетяна Михайлівна і обіцяє в своїх найближчих роботах перенести ці враження на полотно. Бажаємо художниці творчого натхнення і скорішого повернення в Жовті Води з новими фарбами на полотні.

,

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar