Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Коли побудують контейнерні майданчики?

Коли побудують контейнерні майданчики?

Невдовзі у старій частині міста мають з’явитись спеціально облаштовані майданчики для сміттєвих контейнерів. З нетерпінням на них чекають як автомобілісти, так і перехожі, адже зараз баки стоять вздовж проїжджих частин та на тротуарах. В КП «Чисте місто» кажуть: будівництво майданчиків затримують самі жовтоводці.

Безперечно, кожному мешканцю міста хочеться, щоб контейнер стояв біля його будинку і не потрібно було виносити сміття далеко. Але ж людей значно більше, ніж контейнерів. Тому баки періодично змінюють місця дислокації і опиняються то в одному кінці вулиці, то в іншому.

В місті вже давно планують будівлю майданчиків, але ніяк не можуть визначитися з місцями їх розташування. «Будемо розробляти проектну документацію та починати будівництво майданчиків лише після того, як закінчимо катати контейнери. ЇХ катають всі, кому не лінь. Потім збираємо їх по всьому місту, ставимо назад» — бідкається директор КП «Чисте місто» Дмитро Ханіс.

В міськвиконкомі радять почати будівництво з тих локацій, де контейнери вже «прижилися». Але на більшості вулиць люди ще й досі «воюють» за кілька метрів.  «Так ми ніколи не побудуємо майданчики» — резюмували комунальники. Сподіваємось,  що бажання викидати сміття цивільно все ж переважить бажання викидати його якомога ближче від дому, і «війни» за сміттєві баки нарешті припиняться.

,

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar