Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Коли в Жовтих Водах почнеться опалювальний сезон?

Коли в Жовтих Водах почнеться опалювальний сезон?

Опалювальний сезон в нашому місті розпочався 16 жовтня. Але поки що тільки де-юре. По факту тепло включать тоді, коли впродовж трьох днів на вулиці буде холодно.

Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради затвердив рішення, згідно якого опалювальний сезон в нашому місті як для населення, так і для бюджетних організацій розпочинається 16 жовтня і закінчується 15 квітня. Але за словами міської влади, це зроблено лише для того, щоб мати змогу одразу подати тепло щойно стане холодно. Тим паче запаси газу для нашого міста вже є.

«Це питання узгоджене з керівництвом «Жовтоводськтепломереж», а також з тими, хто володіє трубою і засувкою — «Дніпропетровськгазом», — пояснив міський голова Жовтих Вод Володимир Абрамов. — Це для того, щоб у нас потім не було всіляких непорозумінь та поривів. Ми отримали ліміти на газ на другу декаду. Ми ухвалюємо рішення про початок опалювального сезону, щоб у будь-який день після цієї дати мати законні підстави включити опалення».

Таким чином, 16 жовтня – лише орієнтовна дата початку опалювального сезону, адже все залежатиме від погоди.

«Рішення про початок опалювального сезону ухвалюється, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря не перевищує + 8 ° С», – уточнюють у Мінрегіоні. Тому поки в Жовтих Водах утримуватиметься тепла погода, батареї в будинках будуть холодними. Зрозуміло, що оплата за опалення жовтоводцям почне нараховуватися лише з дня, коли з’явиться опалення.

Як ми вже повідомляли, в місті збільшиться тариф на опалення на 13%. Орієнтовно, це майже 36 грн. за квадратний метр площі, що опалюється.

 

,

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar