Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | КРАДІЇ У ЛІКАРНЯХ

КРАДІЇ У ЛІКАРНЯХ

Зачастилися випадки крадіжок у відділеннях СМСЧ

Справа в тому, що люди звикли довіряти одне одному: приходячи на прийом до лікаря, сміливо залишати свої речі та верхній одяг в коридорі, лежачи в палатах — розкладати на тумбочках цінні речі: золото, мобільні телефони, ноутбуки, зарядні пристрої, гаманці або, виходячи із кабінету «на хвилиночку», не замикати двері на ключ.

Довіра — головне у житті людини, але коштує в наш час дорого. Є «мисливці за довірою», які стоять в куточку і спостерігають, коли ж вийде необачний лікар з кабінету, щоб знайти  де що «погано лежить» і прикарманити. Або ж у вигляді «відвідувача» прогулюються по палатах, раптом десь хворий вийшов і щось залишив без нагляду. Крадіям необачність людей «на руку». Медичний персонал не мусить відповідати за збереження особистих речей пацієнта в палатах, але іноді і самі медпрацівники бувають необачними і втрачають пильність. Бували випадки, коли в управлінні СМСЧ-9 наркомани поцупили гардину, в кабінеті бухгалтера зник телефон, крали навіть горщики з квітами, відра з туалету, брусочки мила. В пологовому будинку зникало взуття із роздягальні. В поліклініці неодноразово відвідувачі, які залишали свій одяг не в роздягальні, а в коридорі, залишалися без нього. Навіть у старенького дідуся поцупили ціпок. Таке було раніше і продовжується тепер. Так, нещодавно у хірургічному відділенні із буфету пропав чайник, а 26 вересня у пацієнтки травматології невідомий поцупив мобільний телефон разом із зарядним пристроєм. «Я пообідала і заснула. Це було приблизно с 12 до 13 години, поки я спала. Коли прокинулась, телефону не було. Приїздила поліція, обіцяли допомогти у пошуках крадія. Хлопці із сусідньої палати кажуть, що знають, хто поцупив мій телефон»,- каже постраждала. Пацієнти думають, що це міг зробити чоловік, який раніше проходив лікування в цьому відділенні. Він якраз приходив в гості до своїх колишніх сусідів по палаті і просив дати йому поїсти. Раніше за ним уже помічали подібні наміри прихопити те, що доступно. І таких випадків трапляється чимало, хоча не завжди повідомляють про це поліцію, якщо вартість краденого невелика. Це систематична робота, добре відпрацьована роками. Злодій одразу бачить «жертву», яку можна обікрасти, навіть якщо ви впевнені у тому, що все тримаєте під контролем і в полі власного зору. Тож будьте пильними. Довіряйте, але перевіряйте!

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar