Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Краща допомога- підтримка і любов. Приділіть увагу людям похилого віку.

Краща допомога- підтримка і любов. Приділіть увагу людям похилого віку.

1 жовтня країна відзначала День людини похилого віку. Та чи замислився хоч один над тим, як живуть пенсіонери? Звичайно, є такі, хто заробив собі за молоді роки достойну пенсію, але їх замало. Всього в Жовтих Водах на обліку в пенсійному фонді — 16 тисяч 851 пенсіонер. Розмір мінімальної пенсії для працюючих пенсіонерів — 1435 грн, для непрацюючих- 1452 грн. Звичайно, пенсія нараховується в залежності від стажу-кількості напрацьованих років та сукупності доходу зарплатні. Проте трапляється зачасту таке, що до нормальної пенсії людині не вистачає 2-3 робочих днів, а дістати довідки з ліквідованих підприємств, особливо якщо з іншомісцевих, — дуже складно. І виходить: шахтар ти, чи слюсар, чи вчитель, чи вчений, чи двірник- якщо стоїть питання «більше чи менше»- дадуть скоріш за все менше. А спробуйте на ці півтори тисячи прожити.
«Я ніколи не думав, що мені доведеться просити милостиню під магазинами. З двома вищими освітами я нікому не потрібен в цьому житті. Так, занедбав сам себе, випиваю, але ж не від легкого життя. Коли розпався південний радіозавод, багато людей залишилося без роботи. На свою пенсію я можу тільки погасити борги. А їсти теж хочеться. А на ліки… Ви знаєте скільки грошей йде на ліки?! Легше померти ніж лікуватися. Кажуть в лікарні все безкоштовно. От і думаю, що краще вже там на ліжку, хоч нагодують та ліжко застелять чистенько»,- говорить випадковий перехожий Олександр, який, виявляється, часто просить милостиню у людей. Медицина на таких людей окремих коштів не отримує. Ті 1 млн. 600 тис. грн., які бюджет виділив на СМСЧ-9, не враховує витрат на хоспісних хворих. Для «безнадійних» виділено в інфекційному відділенні 5 ліжок, але на утриманні та лікуванні там буває і більше людей, яким нема куди подітися- це тяжко хворі пацієнти, часто травмовані, які зачасту доживають там свої дні. Медичний персонал самотужки забезпечує таких пацієнтів предметами першої необхідності: мило, шампунь, одяг, простині- приносять з дому. Допомоги чекати нема звідки. Висновок напрошується сам: не словами потрібно відзначати день людей похилого віку, а добрими справами. Неважливо скільки людині років- 60 чи 90, вона заслуговує уваги і поваги. Щоб вони відчули себе хоч трохи потрібними та щиро могли посміхнутися в чиєсь добре обличчя- протягніть їм свою руку підтримки.

Один комментарий на “Краща допомога- підтримка і любов. Приділіть увагу людям похилого віку.
  1. Как можно выжить на такую пенсию? Это не реально.
    Чтобы те достойные, которые в 2013кричали пулю в лоба жили на такую подарку!!!

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar