Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Крик відчаю та безпорадності від найбільш незахищеної верстви населення — пенсіонерів

Крик відчаю та безпорадності від найбільш незахищеної верстви населення — пенсіонерів


Непридатні умови для існування та байдужість міської влади — давно вже стали реаліями життя для пенсіонерів в місті Жовті Води. Десятий рік поспіль громадянка, що проживає за адресою вул. Баумана, 6, на 9 поверсі, намагається докричатися про допомогу до начальника ВЖРЕО та міського голови з приводу протікання даху. Щороку похилі мешканці-пенсіонери, один з яких інвалід І групи та дитина війни, виділяють власні кошти на ремонт, необхідний внаслідок протікання даху, зі своєї крихітної пенсії, аби створити хоча б більш менш можливі умови для життя в своїй оселі. За 10 років такий ремонт вже став постійною традицією для пенсіонерів. Щороку в період з осені до весни пенсіонери вимушені самотужки боротися з протіканням даху та його наслідками, розставляючи по всій квартирі тази та кастрюлі аби лише не «потунути» в таких умовах. Наразі в пенсіонерів немає коштів та сил на черговий щорічний ремонт, адже вся пенсія витрачається на лікування раку та інших хвороб мешканців-пенсіонерів.
Впродовж 10 років єдиною відповіддю на прохання вирішити цю проблему стала фраза » В нас немає коштів» або просто пусті обіцянки.

Три місяці назад бонусом до цього «букету» проблем стало відключення ліфту, тож наразі мешканці-пенсіонери не можуть навіть викликати швидку, бо ті відмовляються пішки підійматися на 9 поверх, піти до лікарні, купити собі продукти та потім піднятися пішки на 9 поверх в свою «затоплену» квартиру.
До кого звертатится в такій ситуації, що робити аби вирішити цю проблему та як далі існувати в таких непридатних умовах для життя — ці питання вже давно стали риторичними для даних мешканців.
Виникає питання,чому за таких нелюдських умов пенсіонери мають і надалі сумлінно продовжувати сплачувати щомісяця останні гроші за квартплату, комунальні послуги, в тому числі і до ВЖРЕО за неіснуючі послуги?
Про яке підвищення тарифів ВЖРЕО взагалі може йти мова? Хто із верхівок влади зміг би чи погодився жити в таких нелюдських умовах?

Допоки органи міської влади та різні комунальні підприємства в м. Жовті Води будуть залишатися байдужими та неспроможними задовільнити базові потреби громадян міста, особливо пенсіонерів- інвалідів, вони не мають права говорити про якісь підвищення тарифів, духовний ріст населення, культуру та патріотизм!

С уважением,
Яна и Татьяна

4 комментарии на “Крик відчаю та безпорадності від найбільш незахищеної верстви населення — пенсіонерів
  1. За невиконання службових обов’язків начальника жеку та кп вжрео заільнити за статтями….

  2. Вселить в эту квартиру хотя бы на один годик руководителя КП ВЖРЕО или нач. юр. отдела, который рассказывает, что их хотят дискриминировать некие «друзья». А эти «друзья», в принципе, большая часть жителей Желтых Вод.

  3. Скоро сделают ОСББ или чтото еше похлеще и эти проблемы окончательно станут проблемами жителей домов, вернее жителей верхних этажей, т.к. почти никто с 1 или 2 этажа не даст денег на ремонт крыши, минталитетик у нас такой, с гнильцой.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar