Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Кримінальна хроніка: нападають і грабують

Кримінальна хроніка: нападають і грабують

Кримінальна хроніка за минулий тиждень рясніє повідомленнями про пограбування. Що вражає, нападають не лише на пересічних городян, але і на знайомих, і, навіть, на близьких людей.

Пограбував матір

5 березня близько шостої години вечора до чергової частини поліції звернулася місцева мешканка. Як виявилося, вона стала жертвою нападу власного сину, який перебуває на обліку у психіатра. Молодий чоловік прийшов до неї в гості, вчинив сварку та відібрав гроші. Після цього він втік, але правоохоронці швидко затримали недолугого хлопця.  Проводяться слідчі дії.

Побили заради мобільного

8 березня жертвою грабіжників став вісімнадцятирічний мешканець Жовтих Вод. До поліції звернулась його мати. Жінка повідомила, що на її дитину напали біля під’їзду троє невідомих чоловіків. Хлопця побили, відібрали мобільний телефон і зникли. Наразі злочинців шукають.

Зустрів знайомих – потрапив до лікарні

11 березня до приймального відділення СМСЧ-9 звернувся місцевий мешканець з гематомою на обличчі. Таким став результат зустрічі з приятелями. Постраждалий розповів, що біля свого будинку зустрів знайомих. Замість дружньої бесіди ті побили його і забрали гроші та мобільний телефон. Особи злочинців встановили та затримали їх.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar